Hayret Türkiye

Devamını Oku…

eşi gece yarısı adamın kardeşlerini aradı ve abiniz kanepeden düştü dedi, Hemen kardeşleri eve koştular adamın durumunu gördüler ve acil hastaneye kaldırdılar.

Devamını Oku…
12 Şubat 2018 - 9:28 'de eklendi ve 5904 kez görüntülendi.


Yaşlı adam hastanede uyandı ve eşim dövdü dedi ve hayatını kaybetti. Aydın Ulak isimli 69 yaşındaki adam 2 çocuk babasıydı, eşi gece yarısı adamın kardeşlerini aradı ve abiniz kanepeden düştü dedi, Hemen kardeşleri eve koştular adamın durumunu gördüler ve acil hastaneye kaldırdılar.

10 gün hastanede yattı yaşlı adam sonra bir süre kendini geldi ve başladı anlatmaya, “düşmedim ben” diyordu, “kendimi koruyamadım çünkü…” Sonra adam tekrar fenalaştı ve… Herkes adeta şok geçiriyordu… İşte Detaylar…

Yaşlı adam hastanede gözünü açtı ve eşim dövdü dedi sonra hayatını kaybetti. Diyarbakır’da, evinde kanepeden düştüğü söylenerek hastaneye kaldırılan 69 yaşındaki Aydın Uluk, kendine geldi ve kanepeden düşmediğini eşi tarafından darp edildiğini söylüyordu, herkes bu olaya çok şaşırdı.

Diyarbakır, Merkez Sur ilçesinde Ali Paşa Mahallesi’nde ikamet etmekte olan 2 çocuk babası Aydın Uluk. Gece yarısında eşi adamın kardeşlerini aradı ve kardeşlerinin kanepeden düştüğünü söyledi. Adamın kardeşleri eve gelip abilerini hastaneye kaldırdılar.

Hepatit B hastası olan Aydın Uluk, Dicle Üniversitesi Hastanesi’nde yoğun bakııma alındı. Uluk’un vücudunun çeşitli yerlerinde dayak izleri tespit ediliyor.

Doktorlar adamın kız kardeşlerini çağırdılar ve durumu sordular, kardeşleri adamın eşinin abilerinin kanepeden düştüğünü söylediklerini dayak izlerinden haberleri olmadıklarını söylediler.Hastanede tedavisi devam ederken kendine gelip, eşi tarafından dövüldüğünü söyleyen adamın durumunu doktorlar polise bildirdiler. Polis ekipleri gelerek adamın ifadesini aldı ve resmi nikahlı eşi tarafından darp edildiğini polis ifadesinde söylüyor.

Eşini küçük kızına bağırmasının sebebini sorduğunu bunun üzerine eşinin üzerine yürüyüp darp ederek yataktan düşürdüğünü söylüyor.

Yaşlı adam hepatit B hastalığı olduğu için hep halsiz ve güçsüz olduğunu bunun için kendini koruyamadığını söylüyor. Eşinden şikayetçi olmuştu.

Daha sonra verdiği ifade tamamlandı fakat Aydın Uluk geçtiğimiz günlerde durumunun kötüleşmesi sonrası tekrar yoğun bakıma alındı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı, hayatını kaybetti.

Ölmeden önce Aydın Uluk’un kardeşleri tarafından adamın ifadesi videoya çekilmiş ve ifadesiyle birlikte suç duyurusu yapılmış. Geçen yıl ise adamın eşi kendisine boşanma davası açmış fakat daha sonra vazgeçmiş.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER