Hayret Türkiye

Yaşlı adam, 37 yıl sonra arabasını kapattığı yeri açtı!

Ve karşısında gördüğü şey herkesi şoke etti…

Yaşlı adam, 37 yıl sonra arabasını kapattığı yeri açtı!
26 Ocak 2018 - 12:59 'de eklendi ve 10092 kez görüntülendi.


Yaşlı adam, 37 yıl sonra arabasını kapattığı yeri açtı ve karşısında gördüğü şey herkesi şoke etti… Yaşlı adam yıllar boyunca binasının içerisinde yaşadığı arabayı duvarları kırarak dışarı çıkarttı.

Binaya hapsettiği otomobili 37 yıl sonra çıkardı, gördükleri şey gerçekten şok ilginç… Samsun, Vezirköprü’de yaşayan Bahaddin Uysal, çalışmak için Almanya’ya gitmişti, 1979 yılında Vezirköprüye otomobiliyle geldi ve binanın giriş katına arabasını koydu.

1970 yılında gitmişti Almanya’ya. Ford Taunus bir arabayla da geri geldi. İlçede bir arsa satın aldı ve ev yaptırdı. Almanya’ya tekrar döneceği için arabasını da yaptırdığı evin birinci katına adeta gömdü.

binadaki araba

Ara ara memleketine de geliyordu, bu süre içinde arabasının bakımını da ihmal etmemiş. 1998 yılında ise kesin dönüş yapıyor fakat yine arabasını çıkartıp kullanmamış.
Sonra aradan geçen 37 yıl kadara bir süre geçiyor ve binada onarım yapılması gerekmiş.

Önce giriş katındaki arabasını çıkarmak için duvarları yıkıyor ve arabasını çıkartıyor. Arabasının ilk günkü gibi olduğunu söylüyor.

Döndükten sonra yeni bir araba almış ve bu eski arabasını kullanmaya kıyamamış. Bir akaryakıt istasyonu sahibi olan Uysal arabasının 40 bin kilometrede olduğunu ve çalışır halde olduğunu söylüyor.

Aracın bakımını ise bulunduğu yerde yapıyor. Yıllar sonra ortaya çıkan araba herkesi şaşırttı, kimsenin aklına gelmeyecek bir şey. Evin içine gizlenmiş ve özenle korunmuş bir araba.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR – 1 kez PAYLAŞ HERKES FAYDALANSIN

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır. Lütfen 1 kez paylaşın…

Bu bilgiler size yardımcı oldu mu? Öyleyse arkadaşlarınızla paylaşarak başkalarınında faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Eğer Paylaştıysanız sizlere bir kez daha teşekkür ederiz…

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER