Hayret Türkiye

Vertigo’ya Karşı Bitkisel İbrahim Saraçoğlu Kürü

Bitkisel Vertigo Tedavisi

Vertigo’ya Karşı Bitkisel İbrahim Saraçoğlu Kürü
02 Ocak 2018 - 1:39 'de eklendi ve 25946 kez görüntülendi.


Bitkisel Vertigo Tedavisi İbrahim Saraçoğlu Kürü.. Bu kür tam bir şifa kaynağı

Vertigo Nedir? Bedende  denge sorunu oluşmasıyla meydana çıkan baş dönmesi ve mide bulantısı gibi şikayetlerle belli olan  Vertigo, pek çok kişinin en ciddi sorunları  arasında bulunuyor.

Vertigo rahatsızlığına karşı bitkisel tedavi kürünü  paylaşan İbrahim Saraçoğlu; soğan karışımı  başta olmak üzere aslanpençesi, çobançantası ve meşe külü ile yapılan mucizevi vertigo karışımlarını  öneriyor…

Vertigo Soğan Kürü (İbrahim Saraçoğlu Tarifi)
Malzemeler: 1 buçuk su bardağı klorsuz su, Orta boy kuru soğan

Vertigo Soğan Kürü Hazırlanışı: Vertigo Kürünün Hazırlanışı:İlk olarak 1 buçuk su bardağı  suyu kaynatın. Su kaynarken bir  soğanı dörde bölelim. Soğanı kaynayan  suya bırakın.

Böylece 5 dakika kadar  kısık ateşte beraber kaynatın. Süre  dolduktan sonra ocaktan alalım ve karışımı ılınması için bir köşeye bırakalım. Ilındıktan sonra süzün ve kürünüz hazır.Bu karışımı 15 gün  aç olarak öğleden önce ve sonra  günde 2 defa için. Bu kürü her defasında taze olarak hazırlamanız gerekir.

Aslan pençesi ile Vertigo Kürü Nasıl Yapılır? Vertigo Kürü Hazırlanışı: Kaynatılmış 1 bardak suyun içine 1 buçuk tutam aslanpençesi ekleyin. Böylece kısık ateşte yaklaşık 6 veya 7 dakika kadar  kaynatın.

Sonra süzerek ılınmasını bekleyin. Ilındıktan sonra içebilirsiniz. Her seferinde taze olarak hazırlamanız gerekmektedir. Aslanpençesi karışımı öğleden önce çobançantası kürünü ise öğleden sonra uygulayabilirsiniz.

Tatlandırmak için herhangi bir katkı maddesi kullanmayın. Vertigo kürünü 1 ay  uygulayın.

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Fakat unutmayın ki okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır.

İhtiyacı olan biri olabilir o yüzden lütfen bir kez paylaşalım. Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER