Hayret Türkiye

Düşmek Üzere olan Uçak!

Pilot hostesleri çağırmış ve onlara demiş ki…

Düşmek Üzere olan Uçak!
18 Temmuz 2018 - 2:23 'de eklendi ve 1293 kez görüntülendi.


Pilot hostesleri çağırmış ve onlara demiş ki, uçağımız düşmek üzere, bütün yolculara
söyleyin atlasınlar, deniz üzerindeyiz ve denize yakın uçuyoruz, eğer atlarlarsa…

Uçak pilotu bütün hostesleri ve kabin görevlilerini yanına çağırmış ve onlara şu uyarıyı yapmış; uçağın durumu iyi değil ve düşeceğimizi düşünüyorum fakat yolcuları kurtarmak için bir planım var. Denize yakın mesafeden uçuyoruz ve eğer yolcular denize atlarlar ise kurtulma ihtimalleri var eğer atlamazlar ise hepsinin hayatlarından endişe ediyorum.

Hostesler böyle bir şeyi yolculardan istemelerinin ve onların bunu kabul etmesinin neredeyse imkansız olduğunu düşünmüşler ve yolculara milletlerine göre bir oyun yapalım demişler. Akıllarına şu kurnaz oyunu yapmak gelmiş.

Amerikalı olan yolcuların yanlarına gitmişler ve demişler ki, “şuanda Japonların araştırma laboratuvarlarının üzerinden uçuyoruz eğer atlar ve oraya gitmeyi başarırsanız Japonların bütün teknolojik sırlarını ele geçirebilirsiniz.” Bunu duyan Amerikalılar dayanamamış ve hepsi birden atlamışlar.

İngiltereli olan yolcuların yanlarına gitmişler ve demişler ki, “şuanda dünyadaki en verimli toprakların üzerinden uçuyoruz hem de burada yaşayan halk teknolojik olarak geri kalmış. Eğer ilk siz ulaşırsanız buraları ele geçirir ve istediğiniz gibi sömürebilirsiniz.” Bunu duyan İngilizler dayanamamışlar ve hemen atlamışlar.

Sonra sıra Fransız yolculara gelmiş, erkek hostes işi devralmış ve “Hemen bu uçaktan atlayın yoksa! diye tehdit savurmuş. Bunu duyan Fransızlar hemen beyaz bayrakları çekmişler ve uçaktan atlamışlar.Sonra Alman yolcuların yanına gitmişler ve “Hemen aşağı atlayın size emrediyorum” demişler, Almanlar da hemen “Heil” demişler ve atlamışlar.

Sıra Türklere gelmiş, hostes Türk yolcuların yanına yanaşmış, alaycı bir gülümseme ile yolculara hitap etmiş. Siz var ya siz bu uçaktan asla atlayamazsınız. Atlayın da görelim demiş, Sonrası malum… okuduğunuz için teşekkürler fakat bir şey diyeceğiz, Siz var ya siz bu yazıyı asla paylaşamazsınız 🙂 🙂

Bu yazıda anlatılanlar basit bir fıkradır, kimseyi incitmeyi veya aşağılamayı amaçlamaz. Milletler hakkında anlatılan komik benzetmelerdir.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER