Hayret Türkiye

Tam Bir C Vitamini Deposu! Limondan 60 Kat Daha Fazla!

Limondan Tam 60 Kat Fazla C Vitamini İçeriyor… Öyle Bir Faydası Var Ki…

Tam Bir C Vitamini Deposu! Limondan 60 Kat Daha Fazla!
30 Kasım 2017 - 8:36 'de eklendi ve 5049 kez görüntülendi.


Limondan tam 60 kat fazla C vitamini içeriyor, Öyle bir faydası var ki. Bu bitki tam bir şifa kaynağı…

Kuşburnu pek çok hastalığa şifa kaynağı… Kuşburnu meyvesi ve tohumları gastrite ve mide zarı iltihaplarına iyi gelir.Bilhassa diyabet hastalarına, ishal ve gut rahatsızlığı olan kişilere tavsiye edilir.

Doku sertleşmesine  ve kemik erimesine karşı kullanılmakta.  Ateş, yorgunluğa ve bağışıklık  sistemin kuvvetlendirmede.  Bağırsak rahatsızlıklarında ve ishalin durdurulmasında.  Safra kesesi taşlarına karşı,

Karaciğerde oluşan  iltihabı temizlemede,  Gözleri güçlendirmede ve gece körlüğünü engellemede (göz banyosu şeklinde), Grip, sekresyonun hafiflemesinde, solunum yolları enfeksiyonlarında ve öksürüğe karşı tedavide, Romatizmada ve bulaşıcı rahatsızların giderilmesinde yardımcı, Yaşlanmasını geciktirmede,

Kemik kırılmalarında, raşitizmde, bedenin bağ dokularını kuvvetlendirmede,  Kavrama yeteneği ve beyin fonksiyonlarını kuvvetlendirmede, Stresin giderilmesinde oldukça  etkili olduğu  belirtilmektedir. C vitamini deyince Limondaki C Vitamini ile gribe karşı bu doğal yöntemi duymuş muydunuz?

Ayaklarınızı Limonla 10 Dakika Ovun ve bakın gribe nasıl bir etkisi oluyor…

Soğuk havaların etkisiyle gribal enfeksiyonlar hızla yayılıyor ve gitmek bilmiyor, bu haberde gribin en büyük düşmanı C vitamininden yüksek ölçüde bulunduran limon ile çok kısa bir sürede gribal enfeksiyonlardan nasıl kurtabileceğinizi anlatacağız.

Topuk ve Ayaklar’ın emilimi yüksek olduğu için ayak ve topuklarımıza sürdüğümüz maddeler hızlı bir şekilde bedenimize yayılır. Limonu topuk ve ayak üzerine masaj yaparak 10 dakika uygularsanız grip enfeksiyonunu hızlıca atabilirsiniz.

Limon Suyu, Tuz ve Karabiberi Karıştırın 1 çorba kaşığı Limon suyu, Tuz ve Karabiberi karıştırın ve içiniz. Bu karışım içimizdeki tüm gribal enfeksiyonları etkisiz hale getirecektir.

Limon Suyu ile Gargara Yapın 2 Çorba Kaşığı Limon suyu ve Yarım çar bardağı suyu karıştırın. Ağzınızda gargara yapınız. Boğazınızdaki mikropları ve ağzınızdaki yaraları yok edecektir.

Limon Suyunu Burnunuza Uygulayın Eğer Burnunuz tıkalı ise birkaç damla limon suyunu 2 pamuğa uygulayıp burun deliklerinize uygulayın. Burnunuz hemen açıldığını ve nefes borunuzun temizlendiğini göreceksiniz. Geçmiş olsun.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER