Hayret Türkiye

Sivilcelere Karşı Bu Yöntemi Denemeden Geçmeyin!

Sivilecelerini geçirmek isteyenler doğan yöntemlere aramaya başladıklarında bu şoke eden yöntemler ile karşılaşıyorlar.

Sivilcelere Karşı Bu Yöntemi Denemeden Geçmeyin!
28 Ocak 2018 - 15:11 'de eklendi ve 405 kez görüntülendi.


Sivilecelerini geçirmek isteyenler doğan yöntemlere aramaya başladıklarında bu şoke eden yöntemler ile karşılaşıyorlar.

Doğal yöntemlerle tedavi konusunda uzman olduğunu söyleyen kişi bu doğal yöntemleri tavsiye ediyorlar. Bu doğal karışımlar yüze sürüldüğü takdirde sivilcelerin azalmasında hatta tamamen kaybolmasında etki ediyor.

Bu yöntemler gerçekten çok ilginç, daha önce çoğu kişinin aklının ucuna bile gelmeyecek bu doğal malzemelerin sivilcelerin geçmesinde faydalı olduğu söyleniyor. Hem de birçok saygın bilgi kaynakları tarafından. Bitkisel uzmanların açıkladıkları o yöntemlere gelin bakalım…

Arı Zehri Maskesi Yöntemi: Evet, yanlış duymadınız arının zehrinden yapılan bir maskenin sivilcelere çok iyi geldiği belirtiliyor.

Kore’de yapılan bir araştırma sonucunda arı zehri maskesi yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmış Kore’de ev yapımı cilt maskeleri kullanılıyor. Fakat arı zehrini nereden temin edeceksiniz işte orası biraz düşündürücü.

Ama bu sadece yöntemlerden biriydi, diğer yöntemler biraz daha ulaşılabilir. Biraz pahalı bir yöntem olsa gerek, Havyar Yöntemi: Havyarda bulunan aminoasit ve diğer bileşenlerin cildin yenilenmesinde yardımcı olduğu, akne ve sivilce gibi cilt problemlerini ise giderdiği belirtiliyor.

Havyar elde etmenin ülkemizde biraz zor olduğu malum fakat arı zehrini temin etmekten daha zor olmadığını tahmin ediyoruz.

Salyangoz Yöntemi: Salyongozlar hareket ettiklerinde mukus benzeri bir şey bırakırlar. Bu bir asit türüdür. Bu asitler derinizdeki ölü hücreleri temizlemekte kullanılabiliyor.
Temiz deri ise daha sağlıklı bir hale geliyor.

Bu mukusun içerisinde bulunan allatoin, elastin, kolajen ve diğer çeşitli antibiyotikler hücre yenilenmesinde yardımcı oluyor. Fakat unutmayın ki bu doğal yöntemler, tıbbi değildir. Bitkisel ve doğal yardımcı alternatif yöntemlerdir.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR – 1 kez PAYLAŞ HERKES FAYDALANSIN

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER