Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Selma kendi halinde yaşayan bir ev hanımıydı eşi vefat etmiş 2 çocuğuyla yaşam mücadelesi veren eşinin

Devamını Oku…
20 Kasım 2017 - 5:16 'de eklendi ve 13707 kez görüntülendi.


Selma kendi halinde yaşayan bir ev hanımıydı eşi vefat etmiş 2 çocuğuyla yaşam mücadelesi veren eşinin emekli aylığıyla geçinen sadık namuslu bir anneydi.. Her şey kaynının o gece eve gelip eski yengesinden para istemesiyle başladı..

Çok büyük sıkıntıda olduğunu bazı illegal işler yapan adamlara borcu olduğunu vermezlerse onu öldüreceklerini Selma’ya tek tek anlattı.

Fakat kadın evinin kira olduğunu ve ancak aylıkla kıt kanaat geçindiklerini eski kaynına söylese de onu asla ikna edemedi.

Kaynı ne yapıp edip ona 10 bin TL bulmasını yoksa kötü şeyler olacağını söyleyip evden ayrıldı…

Selma vakit kaybetmeden hemen karakola gidip kaynının onu tehdit ettiğini ve para istediğini anlattı karakoldan elinde kanıt olup olmadığına dair sordular Selma de sadece kendi aralarında konuştuklarını kanıt olmadığını söyledi polis yinede istersen bir dilekçe doldur ve şikayetini belirt dedi.

Bu sefer kadın peki şikayet edince ona bu belge gidecek oda tabi inkar edecek elimde de kanıt yok sonuç nasıl olur diye sorunca ifadesi alınıp serbest salınır sonuçta ortada bir suç yok kanıtta yok bu yüzden uyarılır vs. diye kadına açıklama yaptı.

Kadın o zaman bu benim aleyhime olur neden şikayet ettim diye yapmadığını bırakmaz neyse ben biraz daha düşüneyim deyip karakoldan çıktı..

Yolda dalgın dalgın yürürken kaynının bir arabaya koyup kaçırdığı öldürüp Eskişehir’de bir tarlaya gömdüğü ve kadının kılığına girip nüfus cüzdanıyla 8 ay emekli maaşını çektiğini çocuklarına da anneniz teyzenizde kalıyor yalanıyla oyaladığını ve tüm bu olayların çözülmesini kız kardeşini merak eden ablasının araştırmasıyla ortaya çıktığı bildirildi..

Siz siz olun tehdit aldığınızda muhakkak karakola suç duyurusunda bulunun her ne olursa olsun bu size kötülük etmek isteyen insanın hızlıca bulunmasını sağlar ve size zarar vermesini önleyebilir..Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER