Hayret Türkiye

Şehidin Mezarı Açıldı, Mezarcı Kaçtı!

Ali İmran Suresi 185.Ayetin de dediği gibi “her canlı ölümü tadacaktır.” Mezarlıklar birçok insana korkunç ve ıssız gelir normal olarak. Ve çok değişik olaylar yaşanabilen bir yer. Sakarya Mezarlıklar Müdürlüğünde de çok ilginç bir olaya tanık olundu. Şehidin annesi vasiyetinde oğlunun yanına defnedilmek istediğini söylemişti. Mezarcı şehidin mezarını açmaya başladığı sırada çok ilginç bir şeyler karşılaştı ve korku içinde bağırarak kaçmaya başladı. Mezarcı başından geçen olayı işte böyle anlatıyor. Devamı için videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Şehidin Mezarı Açıldı, Mezarcı Kaçtı!
31 Ekim 2017 - 13:48 'de eklendi ve 2328 kez görüntülendi.


Mezarlıklar Şube müdürünün anlattıkları dinleyenleri çok şaşırtıyor. Vefat eden bir kadının deprem şehidi olan oğlunun yanına gömülmek istemesi sonrası meydana gelen hadise ise gerçekten tüyler ürpertici.

Kadın vefat etmesi sonrası şehid oğlunun mezarı açılması için çalışma başlatılıyor. Mezarı açmak için görevli kişi geliyor ve mezarı kazmaya başlıyor. Adamın anlattığına göre mezarıı kazıyor ve karşısına çıkan cesed olduğu gibi duruyor. Bu durumu gören mezarcı başlıyor korku içinde kaçmaya. Sorumlu şahıs da mezarlıklar müdürünü arıyor ve “müdürüm” mezarcı kaçıyor” diyor.

Tabi olay böyle olunca müdür çare olarak, mezarı olduğu gibi gömün annesini de yanındaki mezara gömelim şeklinde konuşuyorlar. Mezarlıklar müdürünün yaşadıkları bununla da sınırlı değil, daha birçok ilginç olayı anlatıyor.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER