Hayret Türkiye
19 Mayıs 2016 - 1:24 'de eklendi ve 992 kez izlendi.


Şarj Sorunu Tarih mi Oluyor, Hayret!

Bu adamlar şarj sorununun tarih olacağını iddia ediyorlar, işte videosu acaba olabilir mi, Hayret! Günümüzde insanların telefonlara bağımlı halde yaşıyorlar. Cafelerde, restoranlarda priz olan yere geçip oturuyorlar telefonlarını şarj edebilmek için. İşte bu soruna devrim niteliğinde bir çözüm geliyor. Bu insanlar şarj sorununu yok edeceklerini iddia ediyor durumdalar. Eğer böyle bir şeyi gerçekten başarırlarsa çok sayıda insanın takdirini toplarlar. Özellikle gençlerin. Ki yeni üretilen akıllı telefonlarda öyle çok sistem ve uygulama var ki, eski telefonlara göre çok daha hızlı şarjları bitiyor ve insanlar bu durumdan çok şikayetçi. Binlerce lira verip aldıkları telefonlar bir gün dahi şarjlarını koruyamıyor.

Etiketler :
Tehlike Giderek Büyüyor! Türkiye’de Ne Kadar Obez Olduğunu Duyunca Şok Olacaksınız! Tehlike Giderek Büyüyor! Türkiye’de Ne Kadar Obez Olduğunu Duyunca Şok Olacaksınız!
Kilo Aldırmayan Makarna! (Sebzeli Kepekli Fit Makarna) Kilo Aldırmayan Makarna! (Sebzeli Kepekli Fit Makarna)
Akciğer Kanserine Karşı Mutlaka Bu Bitkiyi Tüketin! Akciğer Kanserine Karşı Mutlaka Bu Bitkiyi Tüketin!
Kararmış Ocaklarınızı Bakın Nasıl Parlatabilirsiniz! Kararmış Ocaklarınızı Bakın Nasıl Parlatabilirsiniz!
Bir Bardak Suya Hurma Koyup İçin! Tüm Kadınlar Bu Mucizeyi Denemeli! Bakın Neye İyi Geliyor! Bir Bardak Suya Hurma Koyup İçin! Tüm Kadınlar Bu Mucizeyi Denemeli! Bakın Neye İyi Geliyor!
Darbeciler Halkı Tanklarla Eziyor! Darbeciler Halkı Tanklarla Eziyor!
SON DAKİKA HABERLERİ