Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Facebook’tan gelen mesaj hayatını mahvediyordu ki…

Devamını Oku…
08 Kasım 2017 - 4:06 'de eklendi ve 6433 kez görüntülendi.


İddiaya göre İstanbul’da geçen ibretlik olay.

Başından Geçen İbretlik Olayı İşte Böyle Anlatıyor…

Başımdan geçen bu kötü olayın herkese ibret olması için yazma ihtiyacı hissettim. 10 yıllık evliyim, İstanbul’da yaşıyorum ve 30 yaşındayım, eşim 32 yaşında ve 2 çocuk sahibiyiz.

Geçtiğimiz yıla kadar dünyanın en mutlu kadınları arasında sayardım kendimi hep. Taaki o mesaj benim facebook hesabıma gelene kadar.

O gün dünya başıma yıkıldı sandım. Ne yapacağımı bilemez bir şekilde yaklaşık 8 ayım geçti. Eşim zaman zaman değişen halimden dolayı ne olduğunu sorsa da hep bir şeyleri bahane edip geçiştiriyordum, ama ona olan içimdeki öfke anlatılacak gibi değildi.

Eşimi çok seviyordum, ondan başka sığınağım yoktu, hata yapsa da kaybetmek istemiyordum. Eşim çok önemli bir konumda, yakışıklı, işinde başarılı ve çok tanınan saygın biri. 5 vakit namazını kılan bir yaşama sahip. Bunu nasıl yapar, ben ona sadakatten başka bir şey yapmadım ki derdim hep…

Bana rumuzlu(sahte isim) olarak gelen o mesajda

“sen o adamı taşıyamıyorsun, hayatının geri kalanını mahvetme bari. Birbirimizi seviyoruz, sana diyemiyor eşin ama artık ben dayanamıyorum. Her akşam senin yanına gitmesine katlanamıyorum. Oda beni seviyor, ama sadece konumundan dolayı kimseye birşey diyemiyor. Duyulmasından korkuyor” Diyordu.

Eşime böyle bir mesaj aldığımı diyemedim. Onu kaybetmekten çok korktum ama ne yapacağımı bilemez oldum. Bana karşı ilgisi hiç eksik olmuyordu ama hep bir oyun yapıyor diye düşünüyordum.

Bir gece cep telefonuna girdim. Facebooktan mesajlar kısmını okudum. Okudum ama bir şok daha yaşadım. bu şok başkaydı.

Bana yazan kadın gerçek adıyla eşime sürekli mesajlar yazmış. Seni çok seviyorum, eşin senin yanına hiç yakışmıyor, benim neyimi beğenmiyorsun….

Neden bana hep ters davranıyorsun. Tekliflerimi neden hep reddediyorsun. Ne buluyorsun o kilolu karından anlamıyorum. Benim peşimde kimlerin olduğunu sende biliyorsun. Ama ben seni o eşinden uzaklaştıracağım göreceksin gibi yazışmalar vardı.

Eşim hep onu tersleyici şeyler yazmış. Eşime karşı içimde her şeyin yavaş yavaş bitmeye başladığı anda yeniden aşık oldum. Dünyanın en mutlu kadını hissetmekte ne kadar haklı olduğumu 8 aydır geçen azaptan sonra tekrar anladım.

Bunu eşime asla bildirmedim. Hep erkek aldatır derler. Maalesef yuva yıkan böyle insanlarda çıkabiliyor.

Siz siz olun gerçekleri görmeden asla tek taraflı yargılamayın. Ben ağır bir imtihan geçirdim ama hamdolsun sonucunda Allah beni bu sıkıntıdan kurtardı.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER