Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Birçok insanın muzdarip olduğu sinir sıkışması ve iltihaplı eklem romatizması için Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiğini ısırgan otu ve kiraz sapı kürü ile doğal tedavi edilebilirsiniz.

Devamını Oku…
13 Ocak 2018 - 0:26 'de eklendi ve 470 kez görüntülendi.


Sinir Sıkışması ve Romatizma için Isırgan Kürü

Birçok insanın muzdarip olduğu sinir sıkışması ve iltihaplı eklem romatizması için Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiğini ısırgan otu ve kiraz sapı kürü ile doğal tedavi edilebilirsiniz.
İltihaplı eklem romatizması yani romatoid artrit rahatsızlığı bireylerde ayaklarda ve ellerde ağrı ile başlayan bir hastalıktır. Kısa zaman sonra insanların günlük aktivitelerinde çok sıkıntı çıkarmakta ve sosyal yaşama engel olabilecek hale gelebilmektedir. Bu hastalığın tedavisi vardır. Düzenli kontrol ve tedavi ile bu hastalık vücudunuzdan atılabilir. Eğer size bu hastalığın tanısı koyulduysa, kendi tedaviniz dışında bu doğal kür ile ek tedavi uygulayabilirsiniz. Kiraz sapı ve ısırgan otu kullanarak hazırlayacağınız bu kür, sinir sıkışmanız varsa ona da iyi gelir.

Isırgan otu ve kiraz sapı ile hazırlayacağınız kür için malzemeler;
Yaklaşık 30 adet kurutulmuş kiraz sapı – yarım litre klorsuz su- bir tutam kadar da ısırgan otu
Peki bu malzemelerle kür nasıl hazırlanır? Tarif aşağıda.
İlk başta ölçüsünü ayarladığınız suyu kaynatın. Kaynadıktan sonra içine kiraz saplarını atın. Bu şekilde yaklaşık 3-5 dakika daha kaynatın. Ardından ısırgan otunu da ekleyin. Bu şekilde 5-6 dakika daha kaynasın. Ve sonra ocağın altını kapatın, soğumaya başlayın. Ilındıktan sonra süzün ve bir çay kupasına koyup tüketin.
Peki bu kür nasıl uygulanmalıdır?

Bu kürün bir bardağını sabahları kahvaltı yaptıktan 2 saat sonra, bir bardağını ise akşam yemek yemeden 2 saat önce için. Bu kürü 21 gün boyunca uygulayabilirsiniz. Karışımı hergün taze olarak hazırlayın. Bayat şekilde tüketmeyin. 21 gün yaptıktan sonra hastalığın gidişatına göre tekrar uygulayabilirsiniz. Bu kürün hiçbir zararı yoktur, kiraz sapı kilo vermede de oldukça yardımcıdır. Ayrıcaa sinir sıkışmasında ardıç ve kantaron yağı ile masaj uygulayabilirsiniz. Aldığınız yağların hakiki ve doğal olmasına özen gösterin. Haftada 3-4 kez ağrıyan bölgeye masaj uygulayabilirsiniz. Masaj uygularken Allah’ın 99 isminden biri olan “Ya Şâfi” (şifa veren) ismini de zikredebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER