Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Adam işten çıkmadan bir kaç saat önce evdeki karısını telefonla arar;

Devamını Oku…
02 Mart 2018 - 0:52 'de eklendi ve 7851 kez görüntülendi.


Adam işten çıkmadan bir kaç saat önce evdeki karısını telefonla arar; “Hayatım, patron hafta sonu için tekne kiraymış, şehir dışından da birkaç hatırlı müşteriyi davet etmiş, benimde katılmam gerektiğini söyledi.

Bir de benim balık merakımı ve bu konudaki tecrübemi ekipmanımı biliyor. Ben de hayır diyemedim, biliyorsun terfi etmem için bunlar önemli şeyler, ne yapayım geleceğimiz için bunlara katlanmak zorundayım, birlikte baş başa bir hafta sonu geçiririz diye düşünüyordum ama ne yapayım, mecburen ben de gitmek zorundayım”

deyince karısı “tamam canım haklısın idare etmek zorundayız yapacak bir şey yok, sana iyi eğlenceler”. Adam karısının sesinde sitem hissederek “hayatım inan zorla gidiyorum, ha unutmadan ofisten hemen direk yola çıkacağız,

geçerken eve uğrarım, bana hafta sonu için giysi çantası hazırlayıver, mavi pijamalarımı da koy, bir de kilerde olta takım çantamı çıkarıver hazır olsun oyalanmadan alıp geçelim”

Kadın biraz işkillenir, içine bir kurt düşer ama yinede eşine bir çanta hazırlar, birde takım çantasını çıkarır. Adam akşam üzeri eve uğrar hemen eşyaları alır eşine sarılıp hoşçakal der ve evden ayrılır.

Cumartesi pazar birkaç kısa telefon görüşmesi yaparlar, teknedeyiz, balıktayız, iş konuşuyoruz vs. Nihayet pazar akşamı adam valizi ve takım çantasıyla biraz yorgun birazda güneşten yanmış vaziyette eve gelir.

Karısı onu kapıda karşılar. “Nasıl geçti çok balık tuttunuz mu?” diye sorar. Adam “Ha evet baya tuttuk ama hepsini patron arkadaşlarına verdi eve hiç getiremedim, yorucu ama fena değildi.

Yalnız sen benim pijamaları koymayı unutmuşsun” deyince, Karısı” Oltalarının bulunduğu takım çantasına koymuştum”

Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler ve ibretlik hikayeleri takip etmek için sayfamızı beğenmeyi ve hikayelerimizi arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER