Hayret Türkiye

19 Haftalık Dünyaya Geldi, Annesi Minik Bebeğini Kucağına Aldı ve Gören Herkes Şok Oldu!

Walter Joshua Fretz 20 hafta erken doğdu, doktorları hayatta kalma ihtimalinin çok düşük olduğunu söylediler, aile bireyleri ise yeni doğan bebekleriyle geçirdikleri her an için şükrettiler…

19 Haftalık Dünyaya Geldi, Annesi Minik Bebeğini Kucağına Aldı ve Gören Herkes Şok Oldu!
04 Şubat 2018 - 14:01 'de eklendi ve 477 kez görüntülendi.


19 haftalık dünyaya gelen bebeği görenler gözlerine inanamadı, öyle minikti ki… Walter Joshua Fretz 20 hafta erken doğdu, doktorları hayatta kalma ihtimalinin çok düşük olduğunu söylediler, aile bireyleri ise yeni doğan bebekleriyle geçirdikleri her an için şükrettiler…

Yıl 2013’dü ve aylardan yazdı, Alexis Fretz hamile olduğunu öğrendi, her şey çok iyi gidiyordu ki o gün karnında bir acı hissetti ve kanaması olduğunu gördü.

Kadını hemen hastaneye götürdüler. 19 haftalık hamileydi ama acilen doğum yapması gerekiyordu, minik evlatları Walter dünyaya geldi fakat doktorlar hayata tutunmasının çok zor olduğunu söylediler.

Ama Walter ölü olarak doğmamıştı ve kalbi atıyordu… Annesi o anları asla unutmayacağını söylüyor. Blogunda şöyle yazmıştı Saat 21:42’de dünyaya geldi, bebeğimin kordonu kesilir kesilmez kucağıma verdiler.

Göz yaşlarımı tutamıyordum, harika bir duyguyduç Vücudunun hatları bile belliydi, kalbinin attığını görebiliyordum. Joshua ve ben onu kucağımıza aldık ve ağladık. Minik oğlumuzu çok seviyorduk. Hemşireler ve doktorlar oğlumuzla vakit geçirmemiz için bize zaman verdiler.”

Walter’ın fazla dayanacak gücü yok, oğullarına veda ettiler ve yitip giden kalp atışını hissetmeye çalıştılar. Walter’ın küçük ablası da minik kardeşine veda etti. Gözyaşları içinde kardeşine sevgiyle ve özlemle bakıyordu.Walter hayatta fazla kalmasada ailesinin her bir bireyi onunla geçirdiği dakikalar için şükretti. Üzgün anne kendisiyle ilgilenen herkese çok teşekkür etti.

Yanı başlarında oldukları ve birlikte dua ettikleri için teşekkür etti. Anne Alexis yaşadıkları bu etkileyici olayı herkesle paylaştılar ve herkese ilham verdiler.

1 kez PAYLAŞ HERKES OKUSUN! Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Bu duygu dolu olayı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER