Hayret Türkiye

Devamını Oku…

10 Sene önce kaybolan yaşlı kadının vakası çözüldü!

Devamını Oku…
21 Ocak 2018 - 19:24 'de eklendi ve 2467 kez görüntülendi.


Gülsüm teyze tam 10 sene önce kaybolmuştu, şimdi 90 yaşında olacaktı, 61 yaşındaki oğlu İ.Ç. yıllar sonra polise gitti ve iddiaya göre şunları söyledi, “o zaman ki erkek arkadaşım İ.B. yapmış olabilir, o gün annem eve gelip bizi o halde görmüştü. Sonra da…”

10 Sene önce kaybolan yaşlı kadının vakası bir itiraf ile çözüldü! Yıllar önce kabolmuştu fakat olayın aslı bulunamamış, işin aslı anlaşılamamıştı fakat yıllar sonra…

Eskişehir’de yaşayan uzun yıllar önce 80 yaşında olan Gülsüm Ç.’nin, kayboldu. 61 yaşında olan İ.Ç. ile yaşadığı yasak aşka şahit olan oğlu ve arkadaşı 36 yaşında olan İ.B.’nin öldürülüp gömdüğü meydana çıktı. İ.B. ile İ.Ç. tutuklandı.

Edinilen habere göre, İ.Ç. geçtiğimiz Mayıs ayında polise giderek 10 senedir kayıp olan annesi Gülsüm Ç.’nin, arkadaşı olan İ.B.’nin öldürülmüş olabileceğini ileri sürdü. Polisin gözaltına aldığı İ.B. suçlamaları ret etti. Hiçbir delil ve ceset bulunmayınca İ.B. serbest bırakıldı.

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Gasp ve Cinayet Bürosu görevlilerinin yaptığı araştırmalar sonucunda İ.B. ile İ.Ç.’yi tekrar gözaltına aldı. Verdiği ifadelerde İ.Ç., annesi Gülsüm Ç.’nin arkadaşı İ.B. ile birlikte gördüğünü, bunun üzerine İ.B.’nin annesini boğarak öldürdüğünü, ve onu bir kanala attığını itiraf etti.

Poliste, yapılan sorgulama doğrultusunda söylediği yerde gerçekleştirilen araştırmada 10 senedir kayıp olan Gülsüm Ç.’ye ait olduğu düşünülen iskelet ile bir bez parçası buldu.

İskelet Adli Tıp Kurumu’na gönderilmek için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna sevk edildi. İ.B. ve İ.Ç.’nin gözaltına alındığını, fakat kesin ve net deliller henüz tespit edilemediği için olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi. İtiraf sonrasında olay çözülse de mahkemenin itirafı destekleyecek delile ihtiyacı bulunmakta.

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER