Hayret Türkiye

Devamını Oku…

“Olmayacak şey demeyin”

Devamını Oku…
17 Ocak 2018 - 12:10 'de eklendi ve 416 kez görüntülendi.


“Olmayacak şey demeyin” Deniz kenarında bir bankta oturan bir gencin yanına 20’li yaşlarında bir başka akranı gelip oturuyor. Biraz sonra bu gencin iki arkadaşı üç bardak çayla gelirler. Birini oturan arkadaşlarına verirler; o çayı sevmediğini söyler.

Bunun üzerine bankta oturana dönerek “Sen içer misin?” derler. Genç baştan reddetse de ısrarlara dayanamayarak çayı alır ve içmeye başlar. Üç kişilik grup da sohbete dalar görünür. Çayın sonlarına doğru baş dönmesi hissetmeye başlar.

Tabii o an başına bir bela geldiğini anlar. Bir an kendine gelip bunlardan uzaklaşması gerektiğini düşünerek ayağa kalkar ve biraz ilerde ki otobüs durağına zor da olsa varır. Fakat üçlü de bununla birlikte harekete geçmiş ve durağa gelmiştir.

Otobüse binip koltuğa oturduğunda üçü de otobüse gelip kendisini rahatça görebilecekleri bir yere otururlar. Fakat genç, bu arada artık neredeyse bilincini kaybetmek üzeredir. Büyük bir gayretle cep telefonunu çıkarıp arkadaşını arar, başına gelenleri anlatır.

Otobüste olduğunu, inebileceği durağı söyler ve kendisini almasını ister. Durağa geldiğinde iner ve arkadaşının kucağında bayılır. Arkadaşı ise bununla beraber inen üçlüden şüphelense de mecburen hemen bir taksiye binip hastaneye giderler.

Acilde doktorlar imdada yetişir ve arkadaşının yanına gelerek, “Arkadaşın intihar mi etti?” diye sorar. Neden böyle bir şey sorduğunu sorar doktora. Doktor “Aşırı dozda ilaç almış. Gecikseydi kurtaramayabilirdik” diye cevap verir.İşin daha ilginci ve can alıcı noktasıysa daha sonra bu kişilerin ’Organ mafyası’ olması ihtimalinin düşünülmesidir. Bu yaşanmış bir olay… Herkesin çoluğu çocuğu ve yakınları var, özellikle İstanbuldakiler dikkat etsin.

Tanımadığınız yabancı kişilerden ne kadar kalabalık bir ortamda dahi olsanız kesinlikle yiyecek, içecek vs. kabul etmeyin.Bu konuyu tüm dostlarınıza iletin veya anlatın. Lütfen çok dikkatli olun.

Bu haberi Sevdiklerinize göndermeyi unutmayın! Sevdikleriniz için sevdiklerinizle bu haberi 1 Kez Paylaşın!Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER