Hayret Türkiye

Devamını Oku…

OYUN OYNANIYOR HERKES KANIYOR!

Devamını Oku…
10 Ocak 2018 - 10:14 'de eklendi ve 5250 kez görüntülendi.


OYUN OYNANIYOR HERKES KANIYOR!

Ülkemizde ve bölgemizde büyük oyunlar oynanıyor. Gizli kapaklı değil açık açık oynuyorlar bu oyunu ve herkes de izliyor. Herkes oyunları, kumpasları anlatıyor fakat kimse hiç bir şey yapmıyor. İşte yıllar önce yapılan o konuşma…

Muammer Kaddafi, 42 Yıl Libya’yı yönetti ve 2011’de öldürüldü. Kaddafi öldürülmeden önce Arap zirvesindeki konuşmasında şunları söylemiştir.

Amerika Irak’ı işgal etti ve milyonlarca Arap’ı öldürdü. Bin Ladin, Iraklı değildi. Bin Ladin, Irak’ta değildi. New York’ta 11 Eylül’de yapılan saldırılara katılan tek bir Iraklı yoktu.

Bu eylemin arkasında Irak yoktu. El Kaide, Irak’ta saklanmıyordu. Taliban, Irak’ta görülmemişti. ‘Irak’ta kitle imha silahı var’ dediler ama Irak’ta kitle imha silahı olmadığını kendileri işgalden sonra açıkladı.

Zaten mesele kitle imha silahına sahip olmaksa, o zaman Pakistan’a, Hindistan’a, Fransa’ya, İngiltere’ye, Rusya’ya, Çin’e de girmeleri gerekmez miydi!Girdiler ve Saddam’ı astılar. Astıkları Saddam üstelik de onların en iyi dostuydu bir zamanlar. Onlar için İran’la savaşmıştı yıllarca. Dostlarını birdenbire sattılar ve sonrasında da ülkesini işgal edip astılar.

Biz hiçbirimiz sesimizi çıkarmadık. ‘Bu adama yaptığınız suçlamaların hiçbiri doğru çıkmadı’ demedik. Hepiniz, dostumuz Amerika ile aranızın bozulmasını istemediniz.

Amerika ile dostluğunuza güvendiniz. Ama bakın Saddam da onların dostuydu bir zamanlar. Biz buna sessiz kaldık ya, size olacakları söyleyeyim. Önümüzdeki dönemde sırayla her birimizi,  hepinizi, hepimizi sırayla indirecekler.

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır. Lütfen 1 kez paylaşın…

Bu bilgiler size yardımcı oldu mu? Öyleyse arkadaşlarınızla paylaşarak başkalarınında faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER