Hayret Türkiye

Maydanoz, Sarımsak ile Limon Kürü!

Kalp Damar Yağlarını Önleyici, Damar Tıkanıklığına Karşı Maydanoz, Sarımsak Ve Limon Kürü

Maydanoz, Sarımsak ile Limon Kürü!
05 Ocak 2018 - 7:07 'de eklendi ve 512 kez görüntülendi.


Kalp damar yağlarını önleyici, damar tıkanıklığına karşı maydanoz, sarımsak ve limon kürü.. Uygulayacağınız bu kür kalbinizin işlevini daha rahat bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olacaktır.

Kalp damarlarının yağlanmasını engelleyici ve damar tıkanıklığına karşı  tavsiye edilen  bu kür kalp ve damar sağlığı için oldukça yararlıdır. Bu kürü  damarları açmak ve kalp dolaşımını kuvvetlendirmek için mutlakaya denemelisiniz.

Maydanoz, sarımsak, limon ve su gibi her  evde kolayca  bulunabilen malzemelerle yapacağınız bu kür ile kalp ve damar sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Malzemelerini vereceğimiz maydanoz limon sarımsak karışımı senede 1-2 kez kullanmanız kalp ve damar sağlığınız için yeterli gelmektedir.

Kürün tarifi ve hazırlanışı: Malzemeler: 1 diş sarımsak 10-12 adet taze maydanoz 2 yemek kaşığı  limonun suyu Yarım su bardağı su Not: Sarımsakların taze  olmasına dikkat etmelisiniz. Bunla birlikte maydanozlar yeşil ve taze olmalıdır.

Kürü Nasıl Hazırlanır? Kalp ve damar tıkanıklığını karşı kullanacağınız bu kürü oluştururken bir mutfak robotu ya da blender’a ihtiyacınız var. Öncelikle maydanozları saplarıyla beraber  parçalayarak robota koyun.Üzerine limon suyunu ekleyin. Sarımsağı  doğrayıp karışımın içine  ekleyin. Daha sonra yarım bardak suyu da ekledikten sonra robotu çalıştırın. Yaklaşık  1 -1 buçuk dakika robotunuzu çalıştırın.

Hazırladığınız bu kürü kahvaltıdan yaklaşık olarak 20 dakika önce aç olarak tüketin. Damar tıkanıklığına karşı harika bir tedavi edici özelliğe sahiptir. Bu karışımı uygulama şekli günden güne farklılık göstermektedir.

Karışıma başladığınız ilk 3 gün sarımsak ekleyerek, ikinci 3 gün sarımsak eklemeden ve son 3 gün ise yine sarımsak ekleyerek  uygulanır. 9 gün devam ettikten  sonra 3 gün ara verin. 3 gün aradan  sonra tekrar 9 gün aynı şekilde devam edin ve karışımı sonlandırın.

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Fakat unutmayın ki okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER