Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Bütün suçlarını sorguda itiraf ettiği belirtildi!

Devamını Oku…
22 Ocak 2018 - 16:42 'de eklendi ve 622 kez görüntülendi.


Bütün suçlarını sorguda itiraf ettiği belirtildi!

Konya’da evinin bahçesinde dut toplayan bir kadını taciz etti, Yakalandı ve polis sorgusunda öyle şeyler itiraf etti ki… Polisin düzenlediği operasyon ve soruşturma sonrası kıskıvrak yakalanan zanlının sorguda birçok suçu itiraf ettiği belirtildi. Olay yerinden kaçtı fakat polis peşini bırakmadı. Polisten kaçamadı ve yakalandı.

Konya’da tacizci sapık olduğu iddiasıyla 22 yaşındaki S.K. gözaltına alındı, alınan bilgilere göre bu şahıs birçok suçu itiraf etti.

KONYA’da bahçede dut toplayan bir kadını taciz ettiği iddiasıyla polis tarafından gözaltına alındı. Polis sorgusuna alınan 22 yaşındaki S.K.’nın son 1 yıl içerisinde bir kadının evine girip tecavüze kalkıştığı, 2 kadına ise tacizde bulunduğu tespit edildi. Kadınlar tarafından teşhis edilen zanlı adliyeye sevk edildi.

Karatay ilçesinde meydana gelen olayda ev hanımı olan bir kadın evinin bahçesinde dut topluyordu, bahçenin önüne gelen bir kişinin pantolununu kasti olarak indirdiğini gördü ve şahsa tepki gösterdi, bu tepkiyi gören zanlı olay yerinden kaçtı.

Polise bildirilen bu kötü olay üzerine emniyet güçleri harekete geçti ve eşkale bakarak şahsı yakaladılar ve daha sonra da sorguya aldılar. Şüpheli şahıs sorguda her şeyi anlattı…

Şüpheli kişi S.K. aynı bölgede daha önce olan tecavüze teşebbüs, taciz ve darp gibi suçlardan aranan fakat henüz tespit edilemeyen olaylar ilgili araştırıldı.

Emniyete davet edilen mağdurlar zanlıyı teşhis ettiler ve zanlı adliyeye sevk edildi. Emniyetteki sorgusunda suçlamaları kabul etti ve kendini şöyle savunduğu aktarıldı,

“Lösemi hastasıyım ve bazı zamanlar kendimi kaybediyorum. Bu kadınlara da kendimi kontrol edemediğim zamanlarda bu olayları yaptım” İfadesinin ardından Adliyeye sevk edildi.

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER