Hayret Türkiye

Kebapçıdan Ders!

Antepli bir kebapçının reklam broşüründen harfi harfine aktarılmıştır…

Kebapçıdan Ders!
09 Ağustos 2018 - 17:09 'de eklendi ve 955 kez görüntülendi.


Kebapçıdan Ders; Antepli bir kebapçının reklam broşüründen harfi harfine aktarılmıştır… “Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlılarının ve genelde de Türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş şuurlu bir düzmecedir.

Gaye, eskiden bir koyunu, bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp, elde orak tarlada çalışmaya devam eden Türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapşırınca yatağa giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve Türkleri Çinliler, Japonlar gibi ekseriyeti bedenen sıska ve zayıf bir ırk haline getirmektir.

İcabi halinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren bir babayiğidin, kalori hesaplayan, yoğurtlu kebabi reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykırım olabilir mi? İç yağının, kuyruk yağlarının, kolestrol yaptığı palavradır. Sakın bu oyuna düşmeyin.

Feminizm, kadın hakları, çevre şuuru ve eşitlik adı altında Türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularını, abuk subuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevki gelişmemiş, ilk bakışta suntaya benzeyen diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmişlerdir. Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çiğ köfte vb. Lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yiğitlerimize hanzo-kıro gibi sıfatlar takmayı öğretmişlerdir.

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan Çin mutfağı diye bir şey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın, wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır. Sakın kanmayın, sakın yemeyin. Helal değildir! Unutmayın su uyur, düşman uyumaz!”

Dile getirilenlerin büyük bir bölümü çok doğru. Tüm dünya nüfusunu yaşam mücadelesi veren sıradan normal insanlar olarak görüp dış mihrakları bunların sırtındaki asalak kesim diye ayırıp bir daha değerlendirirseniz konu daha net anlaşılacaktır.Asalaklar ve mağdurlar her yerde, sadece bize özel değil. Orantılar bizde ya da başka bir millette farklı olabilir ama sonuçta herkes bir şekilde dış mihrakların sömürüsüyle karşı karşıya. Yazıya saçma diyenler; Siz fast fooda diyet ve hazır yemeklere devam edin…Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER