Hayret Türkiye

Karaciğer Temizliği İçin Kuru Üzüm Suyu!

Mutlaka Deneyin..

Karaciğer Temizliği İçin Kuru Üzüm Suyu!
19 Ocak 2018 - 18:02 'de eklendi ve 487 kez görüntülendi.


Karaciğer Temizliği İçin Kuru Üzüm Suyu! Mutlaka deneyin.. Kuru üzüm, bilhassa sağlıklı karaciğerler için muhteşem bir ek gıdadır. Kuru üzüm suyu kan dolaşımını arındırarak temizlenmesine  yardımcı oluyor, karaciğerler de  olan özel biyokimyasal işlemleri uyarıyor.

Bu yöntemi  dört gün ardarda kullanırsanız, sindirim kolaylaşır ve daha enerjik  hissedersiniz. Hekimler  genel olarak kalp için, kötü kolesterolü gidermek için, trigliserit seviyesi düşürmek ve kabızlığı veya  bulantıyı engellemek  için sabah kuru üzüm tüketmenizi tavsiye eder. Kuru üzüm tam bir vitamin ve mineral kaynağıdır, fakat bunlar  kuru üzümün içerisinde bekletildiği suyu içerseniz daha da  artar.

Bunun nedeni ise üzümün şeker içeriğinin azalmasıdır ve bu sayede karaciğerler için muhteşem bir doğal tedavi yöntemi sağlamış olursunuz. Kuru üzüm, sindirime yardımcı olur, Üzüm suyunu tüketmek kan dolaşımını yükseltmek ve karaciğerin işlevini  yerine getirmesine yardımcı olmak çok basit ancak oldukça  etkili bir yöntemdir.

Kuru üzüm suyu nasıl yapılır? 2 bardak su, 150 gram kuru üzüm, Hazırlanışı: Kuru üzümleri yıkayın. İki su bardağı suyu kaynatın. İçerisine üzümleri koyun ve  yaklaşık 20 dakika  yavaş yavaş  kaynatın.

Oldukça basit. Ama üzümleri bir gece önceden  bu su içinde ıslatılması gerekiyor. Ertesi sabah, üzümlerin suyunu süzüp ve bu suyu tekrar ısıtın.

Suyu isteğinize göre sıcak ya da  ılık tüketebilirsiniz, ama en önemlisi aç olarak  tüketmelisiniz. Daha sonra kahvaltı yapmadan önce yaklaşık  30-35 dakika kadar yemek yemeğin.

Bunu  birkaç gün her gün yapmanız ve  kuru üzüm suyunu tüketmek için  geceden hazırlamanız gerekiyor. Bunu en az dört gün tekrarlamanız gerektiğini unutmayın. Bu yöntemi ayda bir defa  kullanabilirsiniz; herhangi bir  yan etkisi yoktur.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR – 1 kez PAYLAŞ HERKES FAYDALANSINHer gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER