Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Kadın akşam işten çıkar. Doğruca çocuk yuvasına gider ve çocuğu yuvadan alır.

Devamını Oku…
25 Ocak 2018 - 17:20 'de eklendi ve 1791 kez görüntülendi.


Kadın akşam işten çıkar. Doğruca çocuk yuvasına gider ve çocuğu yuvadan alır.
Orada yol üstündeki markete uğrar evin ihtiyaçlarını ve akşam yemeği içinde ıspanak alır. Koştura koştura alelacele eve döner.

Çocuğun üstünü başını değiştirir, kendi üstünü değiştirir, elini yüzünü yıkar. Hemen mutfağa koşar, akşam yemeğini hazırlamaya başlar. Bir yandan ıspanakları suya koyup yıkamaya başlar, bir yandan da yanına gidip gelerek çocuğun ihtiyaçlarına giderir ve sorularına cevap verir.

Bir yandan sofrayı hazırlamaya devam ederken, bir bakar o da ne, ıspanağın yanında olmazsa olmaz yoğurt almayı unutmuş.”Yoğurtsuz ıspanak yenir mi hiç” diye düşünür, tekrar çıkıp alayım dese üst baş giyin bir sürü telaş, çocuk evde yalnız bırakılmaz, yemek ocakta bırakılmaz, hemen kocasını arar.

İşte Kocadan Kocaya Değişen Cevaplar: LAÇKALAŞMIŞ KOCA: 1- Ben geç geleceğim. İşim var. Yoğurtsuz yiyin
EVE GELMEMEK İÇİN BAHANE ARAYAN KOCA ama bi yandan da vicdanı sızlayan koca: 2- Ben zaten dışardayım, yemeğe yetişemem, çok üzgünüm, tühhhhhh şimdi ıspanak da yoğurtsuz olmaz ki.

İŞTE BU ALDATAN KOCA: 3- Aradığınız numaraya şu anda ulaşılamıyor, Lütfen sinyal sesinden sonra mesaj bırakın, yada daha sonra tekrar arayabilirsiniz.

KAZMA TİPİ KOCA: 4- Eh be kadın, markete uğradın, Ispanağı aldın da yoğurdu niye almadın, aklın neredeydi, alaydın. KALAS TİPİ KOCA: 5- Bu ne yaaa, yine mi ıspanak. Otlaya otlaya sığır gibi olduk.

MONOTONLAŞMIŞ KOCA: 6- Tamam alırım. NORMAL KOCA: 7- Tamam alırım başka bir şey lazım mı?

İDEAL KOCA: 8- Tamam hayatım alırım başka bir isteğin var mı? Birazdan evdeyim. YOK BÖYLE BİR KOCA: 9- Aman canııım, ıspanakla mı uğraştın? Hayatım yapmadıysan bırak, ya dışardan söyleyelim, ya da dışarıda yiyelim.

Beğendiyseniz sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın 🙂 Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER