Hayret Türkiye

İşte Erdoğan’ın korumalarının yeni silahı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Valiler Toplantısında yerli üretim olan silah kullanımı konusunda açıklamalarda bulunmuştu. Cumhurbaşkanlığı Koruma Başkanlığı da Cumhurbaşkanı’nın bu sözlerinin ardından harrekete geçti. Ve Cumhurbaşkanı korumalarının silahları değişti.

İşte Erdoğan’ın korumalarının yeni silahı!
13 Ekim 2017 - 20:25 'de eklendi ve 1010 kez görüntülendi.


Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Valiler Toplantısı’nda yerli üretim silah kullanımı hususunda açıklamalar yapmıştı. Cumhurbaşlanlığı Koruma Başkanlığı, Recep Tayyip Erdoğan’ın bu sözlerinden sonra harekete geçti.

Cumhurbaşkanı’nın koruma ekibi, Türk mühendislerince tasarlanmış olan Milli Piyade Tüfeği (MPT-76) kullanılmaya başlandı. Biliyorsunuz ki ülke başkanlarının korumalarını çok önemlidir. Olası bir tehdit karşısında başkanın yanında daima korumalar bulunur. Bu sebeple onların yanlarında profesyonelce üretilmiş silahlar olmalıdır.

Cumhurbaşkanlığı Karşı Atak Timi (CAT) tarafından MPT-76 kullanılmakta. Türk mühendislerince tasarlanan bu silah Türk milletine gurur vermekte. Askerimizi, polisimizi dualarımızda unutmayalım.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER