Hayret Türkiye

Devamını Oku…

İzmir’de yaşanmış gerçekten yaşandığı anlatılan bu olaya lütfen dikkat edin…

Devamını Oku…
14 Ocak 2018 - 11:49 'de eklendi ve 4124 kez görüntülendi.


İzmir’de yaşanmış gerçekten yaşandığı anlatılan bu olaya lütfen dikkat edin…

ÇOK İlginç bir hayat hikayesi Allah kimsenin başına vermesin. iş adamı akşam eve dönerken yolda hamile bir genç kadın ve yaşlı bir kadının dur işaretiyle durur, yaşlı kadın kızının aniden sancısının tuttuğunu söyler ve rica eder.

Adam da onları hastahaneye bırakır durumlarına acıyıp insanlık yaparak bir şeye ihtiyacınız olursa arayın diye kartını verir ve evine gider. Olaydan bir kaç hafta sonra evine polisler gelir ve adamı karakola davet ederler.

Durumu anlatırlar, hastanede doğum yapan genç hanımın onun hakkında babalık iddia ettiğini söylerler.adam şaşırır ama neticede yapacak bir şey yok, iş mahkemeye yansır. Adam bu şahısları hayatımda bir kere gördüm 15 gün kadar önce arabamla eve giderken yoluma çıktılar insanlık yaptım hastaneye bıraktım, hallerine acıdım bir ihtiyacınız olursa arayın diye kartımı verdim dese de hakim haklı olarak DNA testi yapılmasına karar verir.

Bir ay sonraki mahkemede test sonuçlarını okuyan hakim” Evet bebek sizin değilmiş, yalnız zaten sizin bebeğiniz olma imkanı da yokmuş, sizin probleminiz varmış doğuştan kısırmışsınız.” der diğerleri hakkında yalan ifade iftira hukuku yanıltmak suçlarından kamu davası açılmasına karar verip adamı serbest bırakır.

Adam yırtmıştır fakat çocuk sahibi olması mümkün değilken evde 13 ve 15 yaşlarında ikisi de erkek olan ve kendine çok benzeyen çocuklar vardır. Adam karısını dava ediyor, sorduğunda karısı kocasını çok sevdiğini zamanında çocuk sahibi olamadıkları için büyük sorunlar yaşadıklarını ve onu kaybetmemek için eşine çok benzeyen birinden çocuk sahibi olduğunu itiraf ediyor. Netice boşanırlar.Ne derece doğrudur tam bilemiyoruz, fakat bu olaydan sonra adamın ailesinin de karısının yanında yer aldığı söylenmektedir. İnsanları mutlu etmek, zorlamak, kendimizi korumak, istediğimizi elde etmek, haklı çıkmak, sorumluluktan kaçmak, haklı görünmek ve güç kazanmak gibi sebepler yüzünden yalan söylüyoruz.

Bir insanın hayatta yiyebileceği en büyük çelme, kendi yalanının ayağına dolaşmasıdır. Şöyle bir söz vardır; DENİZ MINDAR BARINDIRMAZ, ER GEÇ SU YÜZÜNE ÇIKARIR. Allah (cc) doğruluktan ayırmasın.

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır. Lütfen 1 kez paylaşın…Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER