Hayret Türkiye


82062-174

09 Ağustos 2016 - 18:17 'de eklendi ve 341 kez izlendi.

İnsanı Hüzünlendiren Gerçek Bir Aşk Hikayesi: Marina Abramovic ve Ulay

70’lerde büyük aşk yaşayan, birlikte işler üreten iki performans sanatçısı; Marina Abramovic ve Ulay, 1989’da ilişkilerini ruhsal bir yolculukla bitirmeye karar verirler. Çin Seddi’nin iki ayrı ucundan yürümeye başlayıp ortada buluşurlar, birbirlerine son kez sarılır bir daha görüşmemek üzere ayrılırlar.

2010’da Marina Abramovic, Moma’da bir retrospektif sergi açar. Serginin bölümlerinden birinde Abramovic bir sandalyede otururken, masanın diğer tarafındaki sandalyede de tanımadığı kişiler 1 dakika boyunca oturur, konuşmanın olmadığı, sessizliğin paylaşıldığı bir oturuştur bu.

Ancak birden Abramovic’in hiç beklemediği bir şey olur ve karşısındaki sandalyeye Ulay gelip oturur.

loading...

Bunları Gördünüz mü?

Etiketler :
Küçük Evler İçin Büyük ve Pratik Fikirler! Küçük Evler İçin Büyük ve Pratik Fikirler!
Ukraynalılara Türkiye Denince Aklınıza İlk Olarak Ne Geliyor Sorulursa… Ukraynalılara Türkiye Denince Aklınıza İlk Olarak Ne Geliyor Sorulursa…
Kedi Kartalı Güvercin Zannederse.. :) Kedi Kartalı Güvercin Zannederse.. :)
Canlı Yayında Ölen İranlı Kadın Muhabir! Ölümün ne zaman geleceğini bilemeyiz… Canlı Yayında Ölen İranlı Kadın Muhabir! Ölümün ne zaman geleceğini bilemeyiz…
Dünyanın En Garip 10 Bitki Türü! Çok Çok İlginç! Dünyanın En Garip 10 Bitki Türü! Çok Çok İlginç!
İşte Yeni Nesil Muhteşem Prizler! Eski Prizleri Unutun İşte Yeni Nesil Muhteşem Prizler! Eski Prizleri Unutun
Gece Elektrikler Gitti ve Evinizde Mum Yok! Öyleyse Bu Videoyu Mutlaka İzleyin! Gece Elektrikler Gitti ve Evinizde Mum Yok! Öyleyse Bu Videoyu Mutlaka İzleyin!
İlk Defa Beyaz Müslüman Gören Afrikalı! Ağlamaya Başlıyor! İlk Defa Beyaz Müslüman Gören Afrikalı! Ağlamaya Başlıyor!
Köylü Öğrenciler Şarkı Klibi Çekerse… :) Köylü Öğrenciler Şarkı Klibi Çekerse… :)
Annesinin öldüğünü, teyzesinden bir tabak daha patates kızartması istemekten “utanınca” anlamış! Annesinin öldüğünü, teyzesinden bir tabak daha patates kızartması istemekten “utanınca” anlamış!
İstiklal Marşı ilk okunduğu yerde, Kastamonu Nasrullah Camiinde manasına yaraşır bir besteyle okundu!! İstiklal Marşı ilk okunduğu yerde, Kastamonu Nasrullah Camiinde manasına yaraşır bir besteyle okundu!!
Ölüm Bir Anda Geliyor! Allah Korusun.. Ölüm Bir Anda Geliyor! Allah Korusun..
Mercedesin Teknolojinin Sınırlarını Zorlayarak Yaptığı Araba! Mercedesin Teknolojinin Sınırlarını Zorlayarak Yaptığı Araba!
İZMİR BAROSUNDAN SKANDAL HAYIR VİDEOSU HZ ADEM VE HZ HAVVA’YI BAKIN NASIL KULLANDILAR! İZMİR BAROSUNDAN SKANDAL HAYIR VİDEOSU HZ ADEM VE HZ HAVVA’YI BAKIN NASIL KULLANDILAR!
4 Yaşındaki Çocuk Gorilin Kafesine Düştü ve.. 4 Yaşındaki Çocuk Gorilin Kafesine Düştü ve..
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ