Hayret Türkiye

İncir ve Zeytinyağı Mucizesi! İkisi Birleştirin ve Bakın Neler Oluyor?

İncir ve zeytinyağı’nı hiç böyle denediniz mi? Peki hangi hastalıklara faydalı?

İncir ve Zeytinyağı Mucizesi! İkisi Birleştirin ve Bakın Neler Oluyor?
28 Kasım 2017 - 3:56 'de eklendi ve 738 kez görüntülendi.


Daha önce hiç İncir ve zeytinyağı’nı hiç böyle denemiş miydiniz? Peki bu kür hangi hastalıklara faydalı? Astım ve öksürük rahatsızlığından muzdarip olanlar için zeytinyağı ve incir adeta mucizesi etkisinde bir karışım. Astım hastaları için zeytinyağı kürü, saf  zeytinyağında bırakılmış 2 tane incir sabah kahvaltıdan önce yenilmesi tavsiye edilmektedir.

Ne kadar kullanılmalı, ne kadar kullanmalıyız sorusunu soranlar için ise bu kürün kullanımına 6 ay kadar devam edilmesi öneriliyor. Aralıksız olarak bu küre devam edildiği taktirde astım ve öksürük şikayetine sahip olan kişilere muhteşem bir etki ettiği ve tedavilerine fayda sağladığı belirtilmektedir. Mutlaka bu faydalı yiyecekleri tüketmeleri öneriliyor.

Sadece öksürük ve astım olan kişiler için değil akciğer rahatsızlığı bulunan kişiler içinde inanılmaz bir formüldür. Bu kürün bir başka yararı da erkeklerde sperm artırıcı, kadınlarda ise doğurganlığı artırıcı etkisine sahiptir.

İncirin birçok faydası bulunmaktadır. İncirin yararları içerisinde bilindiği üzere mideyi çalıştırması, bağırsakları  yumuşatması ve sindirime faydalı olduğu en bilinenler arasında bulunmaktadır.

Zeytinyağı İncir Kürü Nasıl Yapılır? Bu kürün yapılışı ve uygulanışı oldukça basit. İlk önce 2 tane inciri 1 gece önce  saf zeytinyağının içerisine bırakıyoruz ve öylece  1 gün bırakıyoruz. 1 gün sonrasında incirleri çıkarın ve hemen yiyin.

Sonra tekrar aynı şekilde 2 adet inciri zeytinyağına  koyun ve yine 1 gün bekletin. Bu kürün sağlıklı sonuçlar vermesini arzu ediyorsanız  mutlaka 6 ay boyunca düzenli bir biçimde kullanmanız gerekmektedir.

Kullanım süresi uzun geldiği için bu kür size zor görünebilir ancak hazırlanması basit olduğu için kolaylıkla yapabilirsiniz. Sadece  incirleri unutmamanız gerekmektedir.

Son olarak her besinde ve her bitkisel kürde unutmamanız gereken şey, eğer yedikten sonra her hangi bir yan etkisini görürseniz hemen kullanmayı bırakmalısınız. Doğal ürünlerin yan etkileri genellikle hiç olmaz fakat bazı bünyelerde alerji vb. şeyler olabilmekte.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER