Hayret Türkiye

Bu İki Bina Arasında Yer Alan Dünyanın En Küçük Evlerinden Biri…

Böyle bir evde yaşamak acaba nasıldır?

Bu İki Bina Arasında Yer Alan Dünyanın En Küçük Evlerinden Biri…
07 Kasım 2017 - 16:48 'de eklendi ve 8455 kez görüntülendi.


Bu İki Bina Arasındaki Boşlukta Yer Alan Dünyanın En Küçük Evlerinden Biri Olan Bu Evin İçinde Nasıl Yaşandığına Bakın…

Dünyanın en küçük ve dar evlerinden biri olarak değerlendirilen bu ev aynı zamanda bulunduğu konum itibariyle de gerçekten çok ilgi çekiyor.

Bu-İki-Bina-Arasındaki-Boşlukta1

Keret Evi olarak adlandırılan bu ev Polonyada bulunmaktadır. 2 Eski bina arasında bulunuyor bu ev. İçindeki dar alan çok iyi bir şekilde dizayn edilmiş ki içinde yaşanması mümkün olsun. Her ne kadar bu kadar dar bir alanda yaşamak zor olsa da imkansız değil.

Bu-İki-Bina-Arasındaki-Boşlukta2

Bu ev dünyanın en küçük ve dar evlerinden biri olarak gösteriliyor ama küçük bir kulube gibi değil de bulunduğu ilginç konum içinde çok ilgi çekiyor. Hiç ilgi çekmeyecek iki bina arasındaki boşluk böyle bir ev yapılarak çok ilginç hale getirilmiş.Bu-İki-Bina-Arasındaki-Boşlukta3

Bu eve keret evi denilmiş, evin Polonya’daki tarihsel binaların arasına yapılmış olması önemli özelliklerinden de birisi. Evin en geniş kısmı 122 santim olurken en dar kısmı ise 72 santimdir.

Bu-İki-Bina-Arasındaki-Boşlukta4

Keret evi denilen ev, Polonya Varşova’da yanyana duran iki binanın arasında inşa edilmiş. Aradaki ufacık boşluk bir ev yapılarak değerlendirilmiş. Gerçekten çok ilginç. Haberimizdeki fotoğraflarda evin detaylı halini görebilirsiniz.

Bu-İki-Bina-Arasındaki-Boşlukta5

Evin en çok ilgi çeken yönü işte bu resimde çok iyi bir şekilde gösteriliyor. Dar bir ara sokaktan daha geniş olmayan boşluğa yapılan ev görenleri meraklandırıyor ve ne olduğu anlamak için dikkat etmelerine sebep oluyor. Sosyal medyada çok ilgi çeken ev tam bir zeka ürünü olarak değerlendiriliyor.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER