Hayret Türkiye

Hindistan Cevizi Suyunun Faydaları Nelerdir!

Hindistan Cevizi Suyunun Tiroide Faydaları… Mutlaka deneyin

Hindistan Cevizi Suyunun Faydaları Nelerdir!
04 Ocak 2018 - 7:43 'de eklendi ve 492 kez görüntülendi.


Hindistan Cevizi Suyunun Tiroide Faydaları… Mutlaka deneyin! Hindistan Cevizinin birçok faydaları bulunmakta fakat ciddi bir sorun olan hipotroide de faydası bulunuyor.

Eğer Hipotiroidiniz varsa, büyük olasılıkla aşağıda olan belirtileri yaşıyorsunuz:

Kilo alma, Baş ağrısı, Uykusuzluk, Saç dökülmesi, Kuru cilt, Soğuğa hassasiyet, soğuk eller ve ayaklar, hemen hemen  sürekli  bir yorgunluk, Kas ağrısı, İdrar yolu enfeksiyonu, Kabızlık.

Bu şikayetlerin tümü tiroid bezinde ihtiyaç duyulan tiroid hormonu üretilemediği için oluşur. Hindistan cevizi suyu tiroidin çalışmasını dengeler.

Hindistan cevizi suyunun ve dahası hindistan cevizi yağının en iyi özelliklerinden birisi tiroidin işlevini düzene sokmasıdır. Doğal enzimleri aktif bulunmayan tiroidi uyarır ve tiroidi aşırı çalışıyorsa da düzenli çalışmasını sağlar.

Kilo alımını kontrol altında tuttuğu ve bağırsakla sindirim sistemini düzenlediği için de Hindistan cevizi suyu hipotiroid  için harika bir doğal ilaçtır.Hindistan cevizi suyu hücresel oksitlenmeyle mücadele eder, Hindistan cevizi suyu bedenin nem oranını artırır, Hindistan cevizi suyu saçları, deriyi ve tırnakları besler

Hipotiroid doğal  tedavisi için hindistan cevizi suyunu nasıl kullanacaksınız? Her gün  öğünden sonra iki üç bardak Hindistan cevizi suyu tüketmeye özen gösterin.

Buna 20 gün  devam edin. 10 gün ara verin ve yeniden devam edin. Dilerseniz hindistan cevizi yağını da uygulayabilirsiniz.

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Fakat unutmayın ki okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır.

İhtiyacı olan biri olabilir o yüzden lütfen bir kez paylaşalım. Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bu bilgiler size yardımcı oldu mu? Öyleyse arkadaşlarınızla paylaşarak başkalarınında faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bu harika faydalara Hay Maşallah deyin ve mutlaka bu bilgileri paylaşın…Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER