Hayret Türkiye

Genç Kızın Çığlıklarını Komşular Duydu ve…

Polis, Sapıkları Kıskıvrak Yakaladı!

Genç Kızın Çığlıklarını Komşular Duydu ve…
15 Ocak 2018 - 16:30 'de eklendi ve 420 kez görüntülendi.


Genç Kızın Çığlıklarını Komşular Duydu ve Sapıkları, Polis Kıskıvrak Yakaladı!

Akıl hastası 22 yaşındaki genç kız evden kaçmıştı, 2 adam kızı gördüler ve kandırıp kaçırdıkları Çiğli’de bir eve kapatıp kıza günlerce kötülük yaptılar hatta başka sapıklara pazarladılar sonunda bir fırsat pencereye ulaşan kızın çığlıklarını komşular duydu ve…

Karşıyaka Adliyesi 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde geçtiğimiz günlerde yapılan davada tutuklu sanıklar A.K., (54) T.S., (30) sanık T.S.’nin avukatı, mağdur kız A.A.’nın avukatı Sibel Önder katıldı.

Sanık A.K.’nin avukatı duruşmaya katılmadı. Duruşma kararına göre, sanıklar A.K. ve T.S. hakkında ‘Çocuğa cinsel istismar’ suçundan 12 sene, ‘Kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak’ suçundan 7 sene ceza mahkum edilmesini talep etti.

Sanıklar T.S. ve A.K. sözlü savunmada bulunmazken, savunmalarını yazılı şekilde mahkemeye sundu. Aile, Güneydoğu’dan İzmir’e yerleşen 22 yaşında olan şizofreni rahatsızlığı bulunan A.A., ailesinin iddiasına göre ‘kendine ve başkasına zarar vermemesi için’ evde bulunan odalardan birine kapatarak zincirle bağlandı.

Genç kız A.A., geçtiğimiz yıl, bir şekilde zincirlerinden kurtulup evden kaçtı. Aile, evden kaçan kızı A.A. için polise kayıp başvurusunda bulundu. A.A. evlerine yakın bir bölgede ayağında zincir ile yürürken kamyon şoförü , A.K. (54) ve T.S. (30) ile karşılaştı.Yardım amacıyla A.K. ve T.S., yapılan iddiaya göre kızı Çiğli’deki evine götürüp tecavüz etti.
Şüpheliler 2 gün zorla eve kapattıkları A.A.’yı para karşılığı başka erkeklere de sattı.
Günlerce sürekli tecavüz edilen genç kız, A.K. ile T.S.’nin evde bulunmadığı ansa pencereden bağırarak yardım istedi.

Çevrede bulunan komşular genç kızın sesini duyunca durum polise bildirildi. İhbar üzerine eve gelen polis ekipleri A.A.’yı yarı baygın ve çıplak olarak buldu.

Suçlamaları kabul etmeyen A.K. ve T.S. tutuklandı. Genç kız A.A.’nın Adli Tıp Kurumundaki muayenesinde, travma geçirdiği ve ruh sağlığının bozulduğu anlaşılırken, kızın üzerinde 3 ayrı sperm teşhis edildi. Polis, kurtardıkları A.A.’yı, ailesine teslim etmek istedi.

Ama ailesinden biri, Güneydoğu’daki ağabeylerinin ‘Namusumuz kirlendi’ diyerek ‘infaz’ kararı verdiğini ve İzmir’e gelmeyi düşündüğünü söyledi.

A.A.’nın İzmir’de bulunan rahatsız olan babası da bu karara karşı çıktığını söyleyerek, kızının koruma altına alınmasını talep etti. Bunun üzerine A.A. koruma altına alınıp başka bir ile gönderildiHer gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER