Hayret Türkiye

Ferrari Arabasını Toprağa Gömmüştü, Bakın Nedenmiş…

Arabasını toprağın altına gömmüştü sonra çıkartıldı ve sebebi araştırıldı…

Ferrari Arabasını Toprağa Gömmüştü, Bakın Nedenmiş…
10 Kasım 2017 - 3:43 'de eklendi ve 3199 kez görüntülendi.


Adamın biri Ferrari marka arabasını uzun yıllar boyunca toprağın altında saklamış.

Bir Ferrari Sahibinin arabasını yıllarca toprağın altına gömdüğü tespit edildi, bakın neden yapmış!

Arabasını-toprağın-altına-gömmüştü

Ferrari Dino 246 GTS marka araç 4 yıl boyunca toprak altında kaldıktan sonra tespit edildi ve çıkartıldı. Hikayesi ise oldukça ilginç. Olayın hikayesini dinleyenler şok şaşırıyor ve olaya pek anlam veremiyor.

Arabasını-toprağın-altına-gömmüştü2

1974 yılında Ferrari Dino 246 GTS model bir araba alan bir tam 1 yıl sonra aracım çalındı ihbarında bulunuyor, yapılan incelemelere göre bu sahte ihbarın sebebinin sigortadan yüklü miktarda para almak olduğu belirtiliyor.

Arabası için çalndı ihbarı yapıyor ve sigortadan para almaya çalışıyor fakat olaylar pek de istediği gibi gitmiyor.

Arabasını-toprağın-altına-gömmüştü3

Yapılan araştırmalara sonucunda gömüldükten 4 yıl sonra bulunan aracın tekrar çıkartılması planlandığı düşünülüyor fakat çıkartılamıyor nedeni meçhul. İlginç olayın sebebi hakkında yapılan araştırmalar tam olarak gerçeği su yüzüne çıkartabilmiş değil.

Tekrar çıkardıklarından fazla zarar görmemesi için araca koruyu bezler bile yerleştirilmiş. Aracın tekrar çıkartılması planlandığı bu sebepten dolayı düşünülüyor. Toprağa gömülmüş fakat zarar alamaması için uğraş verilmiş.

Arabasını-toprağın-altına-gömmüştü4

Kullanılabilir halde olan Ferrari Dino 246 GTS şuan hala yollarda. Aracın hala kullanılabilir halde olduğu belirtiliyor. Yıllarca toprak altında kaldı fakat gömülürken alınan önlemler işe yaramış olmalı ki, toprağın altından çıkartıldığında hala kullanılabilir olduğu ortaya çıktı.

Böyle bir aracı alıp sonra toprağa gömmek kimin aklına gelir ki, sahibinin böyle bir şeye mecbur mu kaldığı yoksa aklına çok acayip bir fikir gelip bu fikrin peşine takılıp böyle garip bir şey mi yaptığı olayı araştıranlar tarafından çok merak edilmiş bir olay olduğuna eminiz. Biz de böyle bir şey görsek veya duysak elbette çok şaşırırdık. Kimsenin arabasını toprağa gömmemesi dileğiyle… Bu haberi paylaşarak arkadaşlarınızı bu ilginç olaydan haberdar edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER