Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Evli ve 2 çocuk annesi kadın, ilaç içti intihar etti denilerek…

Devamını Oku…
23 Ocak 2018 - 18:21 'de eklendi ve 6754 kez görüntülendi.


Evli ve 2 çocuk annesi kadın, ilaç içti intihar etti denilerek eşi ve kayınpederi tarafından hastaneye getirildi. Doktorlar tüm müdahaleleri yaptı fakat Yonca Duman hayatını kaybetti. İntihar vakası zannedilen olayın doktorların yaptığı otopsi sonucu ortaya çıktı, hemen polise haber verdiler… İşte o korkunç gerçek…

İzmir’de  eşi ve eşinin babası ile beraber ilaç içerek   intihar ettiğini öne sürerek  hastaneye götürülen kadın, hayatını kaybetti. Otopsi sonucunda dövülerek öldürüldüğü öğrenilen genç kadının annesi “Katillerin cezalarını çekmesini istiyorum” diye konuştu.

Genç kadın hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata döndürülemedi.  Müdahale sırasında doktor, kadının vücudunda darbe ve dişlerinde kırıklar fark edince durumu polise bildirdi. Savcılığın başlattığı inceleme sonucunda kadının darp edilerek öldüğü anlaşıldı.

Genç kadının cenazesi  amcası Mutlu Acar’a teslim edildi. Yeğenin ölümünden eşi M.D. ile kayınpederi H.D., tarafından öldürüldüğünü söyleyen  Acar, “Pazartesi günü yeğenim intihar etti diye eşi ve kayınpederi tarafından hastaneye kaldırılmış.

Sonra eve döndüklerinde tekrar fenalaşmış ve hastanede ölmüş. Doktor dişlerindeki kırıkları ve vücudundaki izleri gösterdi. Ön otopsisinde de darp nedeniyle öldüğü ortaya çıktı. Yeğenimin katillerinin bulunmasını istiyorum. Kayınpederi ilk hastaneye gittiklerinde kendisi polise giderek intihar etti diye ifade vermiş” dedi.

Kızı ölen ve büyük acı yaşayan anne Meral Acar, “Kızımın katilinin bulunmasını istiyorum” diyerek gözyaşlarını tutamadı.

Amcası Eyüp Acar ise, “Damadımız ve babası gözaltına alınıp serbest bırakıldı. Kadına şiddet daha ne kadar sürecek? Böyle erkekler ölsün daha iyi. Acımız büyük. Daha önce de yeğenim dövülmüştü edilmişti. Tepecik Hastanesi’nde tedavi gördü.

Ben de pazartesi akşama hastanenin bahçesinde aynı ailenin saldırısına uğradım. Katillerin cezasını çekmesini istiyorum. ‘Kadın cinayetlerine artık dur’ diyelim.

Bugün benim yeğenim öldürüldü. Bu cinayetler dursun artık. Yeğenim tek suçu yaşadıklarını anlatmayıp sessiz olmaktı.” dedi. Yonca Duman’ın cenazesinde bulunan  M.D. ile H.D.’ye  tepki gösterildi. Genç kadının kesin ölüm sebebi yapılacak otopsi sonucu belirlenecek.

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER