Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Evinde temizlik yapan kadının başına gelen üzücü olay…

Devamını Oku…
22 Ocak 2018 - 16:31 'de eklendi ve 487 kez görüntülendi.


Evinde temizlik yapan kadının başına gelen üzücü olay, Aman Dikkat! Temizlik Yapıyordu ki bir anda yüzü yanmaya başladı! “Kadınlar dikkat etsin, çok zor bir durum” dedi ve uyardı! İşte Sebebi…

Ağrı’da yaşayan yaşayan kadın  temizlik yaptığı sırada lavabo açıcının üzerine  sıcak su dökünce  suratı ağır şekilde yandı. Yüzünün tamamı yanan kadın, “Kadınlar dikkat etsin, çok zor bir durum” diye uyarıda bulundu.

Ağrı’da yaşayan Halime H., geçtiğimiz günlerde  evinde temizlik yaptığı sırada  lavaboya açıktan aldığı toz lavabo açıcısını kullandı. Üzerine sıcak suyu  lavaboya döken ev hanımı yüzü ve elleri, meydana  asit buharıyla oldukça ağır  yandı.

Evde yalnız bulunan   kadın çektiği  acı nedeniyle  çığlık atınca  yardımına gelini geldi. Komşularında  yardımıyla Ağrı Devlet Hastanesine kaldırılan  kadın hastanedeki  ilk müdahaleden sonra Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Gözlerine  kadar tüm suratı ve elleri yanan 56 yaşındaki ev hanımı Yanık Tedavi Merkezinde tedavisi devam ediyor.

Başına gelenleri  anlatan Halime H., “Evde tek başıma temizlik yapıyordum. Lavaboyu da temizlemek için deterjan satılan yerden aldığımız tozu döktüm. Kaynattığım sıcak suyu da lavaboya dökünce birden buhar çıktı. Yüzüme hiçbir şey sıçramadı ama buharla yandım”diye konuştu.Daha önce başına böyle bir şey gelmediğini belirten  kadın, “Önceden de aynı yerden almıştık böyle olmamıştı. İlk defa kullandığım bir şey değil ama bu kez niye böyle oldu anlamadım. Ben bağırınca gelinim yardımıma geldi beni hastaneye götürdüler” dedi.

Başına gelen talihsizliğin  diğer kadınların yaşamaması  için uyarıda bulunan Halime H., “Eve temizlik yapan kadınlar dikkat etsinler, çok zor bir durum” diye konuştu.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR – 1 kez PAYLAŞ HERKES FAYDALANSIN

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER