Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Erol Engin’den sevenlerini üzen ve hayal kırıklığına uğratan bir açıklama geldi.

Devamını Oku…
23 Kasım 2017 - 6:04 'de eklendi ve 701 kez görüntülendi.


Uzun yıllardır halk tarafından sevilen Erol Evgin son zamanlarda yaptığı hakaret dolu açıklamalarla şimdi de tepkisini çekiyor.. Erol Engin’den sevenlerini üzen ve hayal kırıklığına uğratan bir açıklama geldi.

Daha evvelde “cahiller muhtarları seçsin” diyerek ortama bomba gibi düşen bir söz söyleyen Evgin şimdi de ev hanımlarına “evde atıl vaziyette börek açıyorlar” diyerek ev hanımlarını küçümseyen ve aşağılayan sözler sarf etti.

Ev hanımlarının yaptığı fedakarlıkları ve ailelerine gösterdikleri özeni atıl olarak görmesi sevenlerini ve takipçilerini üzdü. Ev hanımlarının evlerinde yaptıkları işleri küçümsemesi büyük hayal kırıklığına sebep oldu.

Evgin’in küfürle ilgili sözleri de çok dikkat çekiciydi. Küfür lugatının iyi olduğunu söyleyen Evgin, “Küfretmeyi severim. Argo zenginliktir” diye konuştu. Haber ajansımızın Evgine vereceği tek cevabı “Gel de ne çektiğimi birde bana sor” diyor fakat hiç ev hanımlığının ne kadar zor olduğunu ev hanımlarının neler çektiğini sormuş mu, hiç düşünmüş mü? Acaba kendi evindeki işleri kim yapıyor, tahmin ediyoruz ki kendisi yapmıyor.

EROL EVGİN KİMDİR?

Erol Evgin 16 nisan 1947 İstanbul doğumludur ve 69 yaşındadır. Baba tarafından Vanlıdır. POPSAV’ın kurucusu olan Türk pop müziği sanatçısıdır. Sunuculuk, oyunculuk ve mimarlık da yapmıştır.

Yüksek mimar Emel Evgin ile evli ve 2 çocuk babasıdır. Oğlu Türk pop müziği sanatçısı Murat Evgin’dir. Liseyi İstanbul Erkek Lisesi’nde, üniversiteyi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Yüksek Mimarlık Bölümü’nde okumuştur. Bir dönem aynı üniversitede öğretim görevlisi olarak da çalışmıştır.

Daha sonra eşi ile birlikte bir mimarlık bürosu açmışlardır. Ayrıca Popüler Müzik Sanatı Vakfı’nın (POPSAV) kurucusu olup, üç yıl vakfın Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır. Halen POPSAV Yüksek Danışma Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Evgin Almanca ve İngilizce bilmektedir…Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER