Hayret Türkiye

Dondurulmuş Limon ve İnanılmaz Faydaları!

Dondurulmuş limonun inanılmaz faydaları bulunmakta.

Dondurulmuş Limon ve İnanılmaz Faydaları!
02 Aralık 2017 - 11:22 'de eklendi ve 542 kez görüntülendi.


Dondurulmuş limonun inanılmaz faydaları bulunmakta. Eminiz ki bu faydalarını kimse bilmiyor… Bu faydalarını duyunca evinizden eksik etmeyeceksiniz…

Bugün biraz dondurulmuş  limonun faydalarına göz atalım ne dersiniz? Limon denince ilk aklımıza gelenlerden bir tanesi C vitamini ve limon suyudur.

Halbuki  bilinenin dışında dondurulmuş limonun suyunda bulunan vitaminden 10 kat daha fazla vitamin içerir.

Dünya da uzmanlar tarafından yapılan çalışmalar sonucunda limonun bir çok kanser çeşidine karşı faydaları kanıtlanmıştır.

Aralarında kalın bağırsak, prostat, akciğer, pankreas ve meme kanseri gibi çok ciddi kanser çeşitleri bulunan bu deney neticesinde limonun kanser hücrelerinin engellenmesinde ve öldürülmesinde oldukça etkili rol oynadığı sonucuna ulaşılmıştır.

Limonun bizim mutfağımızda yalnızca suyunu kullanıyoruz, bundan dolayı sadece limonun suyundan yararlanmış oluyoruz.Ancak limonun kabuğunun kanseri önlemede çok etkili olduğunu bilmemizde yarar var.  Dondurulmuş limonun faydaları: Limonu öncelikle iyice temizleyelim, ve buzdolabının buzluk kısmına koyarak donuncaya kadar bekletelim.

Donmuş limonu rendeleyerek limonun kullanılacağı her yemekte kullanabilirsiniz. Limonun suyunda bulunandan kabuğunda 10 kat daha fazla vitamin barındırır. Aynı zamanda limonun dinçleştirici ve vücutta bulunan toksinlerin atılmasını sağlamış olursunuz.

Limonu dondurup her gün yemeklerinize kullandığınızda hem daha sağlıklı hemde uzun yaşamanın anahtarını bulmuş olursunuz. Dondurulmuş limon kanser hücrelerini öldüren mucizevi bir besin kaynağı olarak bilinmektedir.

Dondurulmuş limonun vücutta kemoterapi etkisi yaptığı belirtiliyor. Yumruların, kistlerin ve tümörlerin üzerinde etkisi bulunmaktadır.Bu gıdanın kansere karşı kalkan etkisi yaptığı belirtiliyor.

Ayrıca anti bakteriyel olarak enfeksiyon oluşumunda, iltihap oluşumunda ve mantar oluşumuna karşı kullanımı sağlanır. Parazit ve bağırsak kurtlarına karşıda oldukça etkilidir. Yüksek tansiyona karşıda kan basıncını düzene sokmaktadır.

Dondurulmuş limon antidepresan etkisi vardır, ruhsal bozukluklarda kullanımı oldukça etkilidir. Limon ağacından sağlanan bileşiklerin tüm dünyada kemoterapide kullanılan ilaçlardan 10 bin  kat daha iyi olduğu saptanmıştır.

Kanser hücrelerinin gelişimini yavaşlattığı belirlenmiştir. Ayrıca bunun yanında limon kötü huylu kanser hücrelerini tahrip ederken sağlıklı olan hücrelere hiç zarar vermemektedir. İşte dondurulmuş limonun bir kaç önemli faydaları bunlardır.

Geç de olsa kullanmaya başlayın hiç olmamasından iyidir. NOT: Alternatif tıp uzmanları tarafından tavsiye edilmiştir. Kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Etiketler :

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER