Hayret Türkiye

Dizleriniz ve Eklemleriniz İçin Doğal Bir Karışım…

Diz ağrılarınızı dindirecek doğal ve basit bir karşım

Dizleriniz ve Eklemleriniz İçin Doğal Bir Karışım…
04 Ocak 2018 - 8:10 'de eklendi ve 13714 kez görüntülendi.


Diz ve eklem sorunları için doktorlar başvuruyoruz fakat doğal ve bitkisel yöntemleri denemeyi hiç düşünmüş müydünüz? Bitkisel tıp uzmanları tarafından aktarılan bilgilere göre, Diz eklem sorunları için ballı karışım diye bir tarif bulunuyor…

Diz ağrılarınızı dindirecek doğal ve basit bir karşım… Diz ve eklemleriniz için bu bal ile yapılan kürü deneyebilirsiniz, bu yöntem tıbbi tedavinin alternatifi değildir, sadece doğal bir yardımcı görevi görebilir.

Diz ağrısı bir çok kişinin başına gelebilecek bir ağrı olup pek çok nedeni olabilir. Menüsküs zedelenmelerin de, dizin zorlanmasına,diz kıkırdak zedelenmesine, kireçlenmeye kadar pek çok nedeni olabilmekte.

İlk önce her zaman ki gibi konuyla ilgili bir hekime  görünmelisiniz. Yapılan inceleme ve değerlendirmelerin neticesine  göre hareket etmelisiniz. Diz ağrılarını azaltacak ballı bir kür tarifi, sizlerin bir nemze de olsa bu acınınız hafifletecek bir karışım sunuyoruz. Hazırlayacağınız bu karışım için  gerekenmalzemeler: 200 gram bal ve 10 tane aspirin.

200 gram balın içine 10 tane aspirini ezerek ilave edin ve ve oda sıcaklığında bir yerde bu kürü 10 gün bırakın daha sonra dizlerinize bu kürden sürün ve strech ile kapladıktan sonra yine bir tülbent ya da ince  bir bez ile sarın.

Bu uygulamayı özellikle gece yapın sabaha kadar dizlerinizde bırakın. Balın içerisinde bulunan vitamin ve mineraller  kıkırdakları çevreleyen eklem sıvısı hücrelerinin gelişimini teşvik eden bitkisel bir stimulatördür, aspirinde enflamasyonu azaltır ve dokuların rejenerasyonunu teşvik eder.

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Fakat unutmayın ki okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır.

İhtiyacı olan biri olabilir o yüzden lütfen bir kez paylaşalım. Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bu bilgiler size yardımcı oldu mu? Öyleyse arkadaşlarınızla paylaşarak başkalarınında faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER