Hayret Türkiye

Diş Eti Çekilmesi İle Savaşan Yöntem!

Bu yöntemi mutlaka deneyin

Diş Eti Çekilmesi İle Savaşan Yöntem!
03 Ocak 2018 - 5:46 'de eklendi ve 576 kez görüntülendi.


Diş Eti Çekilmesi İle Savaşan Doğal Yöntem… Bu yöntemi mutlaka deneyin… Diş eti çekilmesi dişlerimizin çevresindeki etlerin geriye doğru çekilmesiyle  diş yüzeyinin büyük bir bölümü dışarıda kalması demektir.

Mikroorganizmalar bu kısımda oldukça kolay bir biçimde yaşar ve gelişirler. Dahası  dişin kökü bile ortaya çıkabilir, ve böylece  size işkence yaşatmaya başlar. Bundan  sonraki aşama hatta  dişinizi kaybedebilirsiniz.

Diş eti çekilmesi ve benzeri  diş eti rahatsızlıkları sağlıksız ve iyi temizlenmeyen  dişlerde bulunduğundan, öncelikle ağız ve diş bakımına dikkat edilmelidir. Dişler günde minimum 2 defa fırçalanmalıdır. Diş fırçaları 3 ayda bir yenilenmelidir.

Dişlerde oluşan plaklar 6 ayda bir diş doktoruna temizletilmelidir. Sigara gibi diş etine zarar verici maddeler içeren şeylerden kaçınılmalıdır. Hekiminiz tarafından saptanmış herhangi bir vitamin eksikliğiniz bulunuyorsa bu takviye edilmeli ve sağlıklı ve dengeli beslenilmelidir.

Diş Eti Çekilmesi Bitkisel Tedavi ”Kekik Kürü ” Her açıdan çok kolay bir doğal kür dür. Kekik kürünü hazırlanışı oldukça kolay dır. İhtiyacımız sadece  biraz kekik ve su.

Kekik Kürü Hazırlanışı: Kekik kürünü hazırlamanız için hemen hemen her aktarda kolayca tedarik edebileceğiniz bir tutam kekiği bir bardak suya ilave ederek 5 veya 6 dakika kaynatmanızdır.Kekik kürü hazır sıra geldi uygulamasına.Kekik Kürü Uygulaması: Hazırladığımız kekik kürünü ılındıktan sonra süzünüz ve dişlerinizi fırçaladıktan sonra ağzınıza bir yudum kekik kürü suyundan alınız ve fırçalayın, geçmiş olsun.

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Fakat unutmayın ki okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır.

İhtiyacı olan biri olabilir o yüzden lütfen bir kez paylaşalım. Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bu bilgiler size yardımcı oldu mu? Öyleyse arkadaşlarınızla paylaşarak başkalarınında faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER