Hayret Türkiye

Devamını Oku…Yağ Yakıyor ve Zayıflatıyor, Muhteşem Karışım!

Yoğurt zerdeçal, zencefil, tarçın zayıflama kürü… Bu muhteşem karışım kilo vermek isteyenler için harika bir çözüm…

Devamını Oku…Yağ Yakıyor ve Zayıflatıyor, Muhteşem Karışım!
06 Aralık 2017 - 16:41 'de eklendi ve 520 kez görüntülendi.


Yoğurt zerdeçal, zencefil, tarçın zayıflama kürü… Bu muhteşem karışım kilo vermek isteyenler için harika bir çözüm…

Uzmanların yaptığı bir çalışmaya göre yağsız yoğurt sade bile yenildiği zaman bile göbek çevresindeki yağların büyük bölümünü yakıyor.

Yoğurdun dışında zencefilin de yağ yakmada oldukça etkili olduğu, tarçının kilo vermeyi yardımcı ve zerdeçalın vücutta oluşan ödemin atılmasında, metabolizmayı hızlandırdığı ve hafıza üzerinde oldukça etkili olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Zencefil; Bilindiği üzere yağ yakıcı özelliğiyle ve kilo vermeye yardımcı bir besindir. Zerdeçal; Hazmı kolaylaştırmaya yardımcıdır, aynı zamanda vücutta oluşan ödemi atmaya büyük ölçüde yardımcı olur.

Zerdeçalın hafızayı güçlendirici özelliğe sahip bir baharattır. Tarçın;Kilo vermede etkili bir gıdadır. Yoğurt; Tam bir protein deposu ve kalorisi çok düşük bir besindir. Tokluk hissi verir.

Kilo vermek için bu kadar etkili olan bu gıdalar ve yoğurtla birleşince kilo vermede etkili bir karışım haline gelerek kısa bir zamanda etkili sonuçlar alınabilmektedir.Altın Yoğurt ile Zayıflama (Yoğurt Zencefil Zerdeçal Tarçın Karışımı) Bu karışım her evde bulunabilecek malzemelerden oluşmaktadır. Aynı zamanda uygulaması da bir o kadar kolay olan bir karışımdır.

Yapmanız gereken tek şey zencefil, zerdeçal, tarçın, yağsız yoğurt ve arzuya göre biraz zeytin yağını karıştırmak. Altın Yoğurt Kürü Yapılışı için Gerekli Malzemeler:

5 yemek kaşığı yağsız yoğurt, 1 çay kaşığı zeytinyağı, 1 çay kaşığı toz zencefil, 1 çay kaşığı toz zerdeçal, 1 çay kaşığı tarçın

Altın Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır ve Uygulanır? Yapılışı: İlk önce 5 yemek kaşığı yoğurdu bir kaba alalım. Üzerine 1 er çay kaşığı zerdeçal, zencefil, zeytinyağı ve tarçını ekleyip iyice karıştıralım. Altın yoğurt karışımınız hazır.

Hazırladığınız bu kürü 3 öğün yemeklerden yaklaşık olarak 1 veya 2 saat kadar önce tüketmeniz gerekiyor. Yoğurdun tok tutma özelliği sayesinde kilo vermek daha kolay hale gelmektedir. Bununla beraber yoğurdun kemik erimesinde ve dişler üzerinde olan etkisi bulunmaktadır, yaş ilerledikçe büyük yarar sağlayacaktır.

NOT: Alternatif tıp uzmanları tarafından tavsiye edilmiştir. Kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER