Hayret Türkiye

Doktorlar Uyarıyor! Çocuklarınızın Süt Dişlerini Asla Atmayın Çünkü…

Doktorlar uyarıyor, yeni gelişen teknolojiler ile çocuklarınızın çıkan süt dişlerine sevindikten sonra onları atma alışkanlığınızdan vazgeçmelisiniz.

Doktorlar Uyarıyor! Çocuklarınızın Süt Dişlerini Asla Atmayın Çünkü…
01 Şubat 2018 - 19:44 'de eklendi ve 338 kez görüntülendi.


Doktorlar uyarıyor, yeni gelişen teknolojiler ile çocuklarınızın çıkan süt dişlerine sevindikten sonra onları atma alışkanlığınızdan vazgeçmelisiniz.

Çünkü bu süt dişler çocuklarınızın sadece çocuklarınızın artık ihtiyacı olmadığı yerlerine yenisi ve daha iyisi gelen şeyler değil. Bu süt dişler ilerde çocuğunuzun çok ihtiyacı olduğu bir şeye dönüşebilir çünkü…

Doktorlar artık anne ve babaları çocuklarının süt dişlerini saklamaları konusunda ciddi şekilde uyarıyorlar. Anneler ve babalar dikkat. Süt dişleri öyle bir işe yarıyormuş ki kimsenin aklına gelmez.

Süt dişleri çıkaran çocuklara yapılan güzel şeyler vardır her kültürde, çocukların artık büyüdükleri sevinçle kutlanır. Hediyeler alınır tebrikler edilir. Hem de artık süt dişlerini saklamaya başlamalısınız.

İleri yaşlarda çocuğunuzda oluşabilecek ciddi rahatsızlıklara karşı süt dişlerden hücre çoğaltılması yapılabiliniyor artık. Yani çocuğunuzun yedek dokuya ihtiyacı olduğu takdirde bebek dişlerinden kök hücre üretiliyor ve gerekli dokuyu büyütmek için kullanılabiliniyor.

Bu harika bir şey değildir de nedir. Ama mutlaka o dişleri saklamalısınız. Bu dişler çocuğunuzun hayatını kurtaracak bir hale gelebilme ihtimali var. Dişiniz kalp hücrelerinden beyin hücresine kadar, zarar görmüş, hasar almış bir hücrenin tedavi edilmesi vb. birçok alanda kullanılabilecek potansiyele sahip.Ve bütün aileler artık dikkatli olmalı, bir küçük kap ayarlayıp çocuğunuzun geleceğine yatırım yapabilirsiniz. Güzel bir eğlenceye çevirerek çocuğunuzun da bu işi sorumlulukla yapmasını ve kendi dişlerini özenle korumasını bile yapabileceğini düşünmek zor değil.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR – 1 kez PAYLAŞ HERKES FAYDALANSIN

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır. Lütfen 1 kez paylaşın…

Bu haberi beğendiniz mi? Eğer beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşarak onlarında bu haberi okumalarını sağlayabilirsiniz. Eğer Paylaştıysanız sizlere bir kez daha teşekkür ederiz…

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER