Hayret Türkiye

Çocuk Kediye Tekme Attı, Sonrasında Yaşananlar Daha Vahim!

Üstelik bir de olaya karışan insanlar öyle kişiler çıktı ki…

Çocuk Kediye Tekme Attı, Sonrasında Yaşananlar Daha Vahim!
11 Ocak 2018 - 11:55 'de eklendi ve 2172 kez görüntülendi.


Çocuk kediye tekme attı, sonrasında yaşananlar daha vahim! Üstelik bir de olaya karışan insanlar öyle kişiler çıktı ki… Duyanlar şok oldu…

Eskişehir’de kliniğin bahçesinde  bir kediye  tekme atan 6 yaşlarında olan  çocuğu uyaran veteriner Turgay Özdemir, çocuğun dedesi ve babası tarafından  saldırısına uğradı. Yaşanan  arbedede yere yığılan  Özdemir’in  ayağı kırıldı.

Olay bir gün önce Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı’ndaki ’Kalbim Veteriner Kliniği’ önünde yaşandı. Güvenlik kamerasının kaydettiği olayda dedesi ile  beraber veteriner kliniğinin olduğu apartmandaki evlerine giderken 6 yaşlarında olan  bir çocuk, klinik bahçesinde bulunan kediye  tekme attı.

Tekmesi kediye isabet etmeyen çocuğa veteriner Turgay Özdemir sözle uyardı. Çocuk önünde yürüyen  dedesinin yanına gitti. Dedesiyle veteriner Özdemir arasında tartışma yaşandı. Dede ile veteriner birbirlerini üzerine yürüdüğü  sırada çevrede bulanan kişiler  araya girdi ve iki tarafı uzaklaştırmaya çalıştı.

Kısa süre sonra çocuğun babası da tartışmaya katıldı. Baba, veteriner Özdemir’i arkasından iterek yere düşürdü. Düşmenin neticesinde  sol ayağı kırılan veteriner Özdemir ambulansıyla hastaneye kaldırıldı. Hastanede ayağı alçıya alınan Özdemir taburcu edildi. Veteriner Özdemir  çocuğun  dedesi ve  babasından şikayetçi olduğunu söyleyerek şunları dile getirdi:

“Akşam saatlerinde acil vakalara bakmak için kliniğe gittim. Klinikteyken bir adam ile 6 yaşlarında bir çocuk geçiyordu. O sırada çocuk benim baktığım kedilerden birine tekme attı. Çocuğa, ’Sen kediye tekme atmaya utanmıyor musun? Şimdi seni babana söyleyeceğim?’ diye sadece sözlü uyarıda bulundum.Daha sonradan öğrendim ki çocuk bizim kliniğimizin üst katında oturan bir beyefendinin çocuğuymuş. Çocuk benim uyarımla sanırım ürktü ve binanın diğer tarafına yöneldi. Ben de arkasından gittim. Amacım, ebeveynine çocuğunun bunu yaptığını söylemekti. O sıra da çocuğun dedesi üzerime yürüdü.

Küfür ederek, kafa attı bana. O sırada gözlüğüm kafasına geldi. Onun kafasında sıyrık oluştu. Kendisinin doktor olduğunu ve darp raporunu alacağını söyleyerek, tehdit etmeye devam etti. Gençler geldi, bizi ayırdılar. Daha sonra çocuğun babası geldi koşarak. O da küfür etmeye başladı.

Çocuğunu benim ağlatmadığını, babasının bana saldırdığını söyledim. Ama küfürlerine devam etti ve saldırmaya başladı. Sürükleye sürükleye bahçeye geldik. Orada bana vurdu, boğazıma sarıldı ve yere düştük. O sırada ayağım kırılmış. Kendilerinden şikayetçi olduk. Ayrıca başka bir şey yapma ihtimaline karşı polisten koruma talep ettik.”

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER