Hayret Türkiye

Çocuğunun babası olmadığından şüphelendi ve test yaptırdı.

Gerçeği öğrenince şoka uğradı, eşine çocuğun babasının kim olduğunu sordu, öyle bir cevap aldı ki…

Çocuğunun babası olmadığından şüphelendi ve test yaptırdı.
16 Ocak 2018 - 13:23 'de eklendi ve 1219 kez görüntülendi.


Adam çocuğunun kendisinden olmadığından şüphelendi, DNA testi yaptırdı. Çocuğun kendinden olmadığını öğrendiğinde ne yapacağını şaşırdı…

Bu şok eden gerçeği öğrendiğinde şoka uğradı, eşine gidip çocuğun babasının kim olduğunu sordu, aldığı cevap ise filmlerdeki gibiydi. Tanımadığı biri değil en yakınlarından biri olan iş ortağı… Öyle sıradan tanımadığı biri değildi… Aman Allah’ım bu nasıl bir şey böyle…

Eşine ‘O çocuk kimden’ diye sordu, eşinden ‘Ortağına sor’ şeklinde bir cevap alınca, gitti ve ortağına silah ile saldırdı.

Kağıthane’de henüz tespit edilemeyen bir sebepten ötürü çocuğunun kendisinden olmadığını düşünen babanın DNA testi yaptırdı ve sonuç olarak çocuğunun babası çıkmadığını öğrendiği iddia edildi.

Daha sonra olay karşısında ne yapacağını şaşıran adam eşine bu nasıl olur diye sordu. Aldığı cevap sonrasında ise…

Seyrantepe Mahallesi’nde meydana gelen olayda edinilen fakat teyit edilememiş bilgilere göre, Matbaacı Okan A. 3 yaşında olan çocuğunun kendisinden olmadığını öğrendi ve eşi Esra A.’ya testi gösterdi ve eşinenden bir açıklama istedi, eşi ise çocuğun babası kim sorusuna git ortağın Cemil Ş.’ye sor dedi.

BEŞ EL ATEŞ ETTİ

Ruhsatsız bir silahla işlenen ciyatte, Okan A. ortağı Cemil Ş.’ye 5 el ateş etti, çevredeki vatandaşların yetkilileri çağırması sonucu ambulansla hastaneye kaldırılan Cemil Ş. hayatını kaybetti.

Olay yerinden kaçan Okan A. ise Kağıthane Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin çalışması ile yakalandı ve adliyeye sevk edildi, buradaki işlemlerin sonucunda cezaevine gönderildi.

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.

Her gün paylaştığımız haberlerin sizlere ulaşması için sayfamızı beğenip takip edebilirsiniz. Güncel haberleri ana sayfanızda görmek için sayfamızı takip ederseniz, paylaşım yaptığımızda haberiniz olur…Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER