Hayret Türkiye

Çamaşır makinesine aspirin koyunca bakın neler oluyor!

Çamaşır makinesine aspirin koyunca bakın neler oluyor! Çamaşır makinenize bebe asprini koyarsanız çamaşırlarınızın beyazlamasına ve birçok lekeden arınmasına yardımcı olursunuz. Beyaz çamaşırlar çok çabuk kirlenen ve kirlenmese bile rengi değişen çamaşırlardır, onların bembeyaz kalmasını istiyorsanız bebe asprini kullanmayı deneyebilirsiniz. Beyaz çamaşırlarınızı her zamanki gibi makineye koyduktan sonra deterjan gözüne deterjanla beraber bebe asprini de ekleyin. Ön yıkamasız olarak çalıştırmalısınız. Her 1 kilo çamaşır için 1 tane aspirin ekleyin.

Çamaşır makinesine aspirin koyunca bakın neler oluyor!
10 Ekim 2017 - 0:27 'de eklendi ve 1710 kez görüntülendi.


Çamaşır makinesine aspirin koyunca bakın neler oluyor! Çamaşır makinenize bebe asprini koyarsanız çamaşırlarınızın beyazlamasına ve birçok lekeden arınmasına yardımcı olursunuz. Beyaz çamaşırlar çok çabuk kirlenen ve kirlenmese bile rengi değişen çamaşırlardır.

Onların bembeyaz kalmasını istiyorsanız bebe asprini kullanmayı deneyebilirsiniz. Beyaz çamaşırlarınızı her zamanki gibi makineye koyduktan sonra deterjan gözüne deterjanla beraber bebe asprini de ekleyin. Ön yıkamasız olarak çalıştırmalısınız. Her 1 kilo çamaşır için 1 tane aspirin ekleyin.

Ev hanımlarının ve çalışan hanımların da, kısacası ev işiyle uğraşmak zorunda olan herkesin büyük sıkıntılarından biridir çamaşır/bulaşık. Bu şekilde pratik çözümler sizi hem yormaz hem de işinizi daha da kolaylaştırır.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER