Hayret Türkiye

Bulgar Bilim Adamı Açıkladı! “Günde 4 Kaşığı Kanseri Yok Ediyor!”

Bulgar bilim adamı açıkladı.. Günde 4 kaşığı kanseri yok ediyor…

Bulgar Bilim Adamı Açıkladı! “Günde 4 Kaşığı Kanseri Yok Ediyor!”
28 Ocak 2018 - 12:11 'de eklendi ve 863 kez görüntülendi.


Bulgar bilim adamı açıkladı.. Günde 4 kaşığı kanseri yok ediyor. Dr. Mermerski, kanser tedavisi için en güçlü ev yapımı çareyi bulup ortaya çıkardı…

Dr. Hristo Mermerski, araştırmalarıyla çok bilinen bir Bulgar bilim adamıdır. Ve bulduğu kanser tedavisiyle adından sıkça bahsettiriyor.. Bu bulduğu basit yöntem ile kanseri iyileştirmeye çare olabilecek iddiasını destekleyen binlerce insan var.

Dr. Mermerski, kanser tedavisi için bulduğu reçetenin sadece kansere değil vücudumuzda ki pek çok hastalığa da iyi geldiğini ve tüm vücudumuzu tedavi eden ve ayrıca kanserde bile şifa etkisi yaptığını iddia eden formülü açıkladı..

Şimdi bunların sağlığımıza faydalarını ve yararlarını açıklıyoruz. Damarlarımızı temizleyen, hafızayı güçlendiren, kalp krizlerine karşı kalbi koruyan bağışıklık sistemini güçlendirip akciğer ve böbrekleri temizleyen ve bütün kanser türleri için doğal bir yöntem olan bu formül aşağıda ki şekilde hazırlanmaktadır.

Malzemeler; 15 limon, 12 diş sarımsak, 1 kg. bal, 400 gr. ceviz,400 gr. filizlenmiş buğday, Buğday nasıl filizlenir…

Yeşil buğdayı geniş bir kaba koyun ve üstünü geçecek kadar su ekleyin. Gece boyunca bekletin. Sabah yeşil buğdayı süzün ve iyice durulayın. Süzülmüş buğdayı başka bir kaba alın. 24 saat sonra buğday filizlenecektir.

Yapılışı; Sarımsak dişlerini temizleyin. Filizlenmiş buğday, sarımsak dişleri ile cevizi karıştırdıktan sonra iyice öğütün. Başka bir yerde 5 limonu kabuğu ile birlikte öğütün. Öğütülmüş limonu diğer karışıma ekleyip karıştırın.

Kalan 10 limonun suyunu da bu karışıma ekleyip birbiriyle bütünleşene kadar karıştırın. Son olarak balı ilave edin ve tahta kaşıkla karıştırın. Bu karışımı cam kavanoza koyup 3 gün buzdolabında tutun.

3 gün sonra Dr. Mermerski’nin kanser tedavi ilacı hazır olacaktır. Kahvaltıdan ve akşam yemeğinden yarım saat önce, 1-2 yemek kaşığı tüketin. Uyumadan önce de 1 kaşık tüketin.

Dr. Mermerski’e göre, bu karışım tüketmek sağlıklı ve uzun bir yaşam garanti eder. Bu karışım vücudumuzu genç ve enerjik tutar, en önemlisi kanser dahil bir çok rahatsızlığın tedavine yardımcı olacaktır..

Yazımızı okumak için zaman ayırdığınız için sizlere müteşekkiriz. Ve bu yararlı bilgiyi lütfen ailenizle arkadaşlarınızla ve dostlarınızla paylaşarak onlarında konu hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayınız. Ücretsiz insanları bilgilendirme çabamıza verdiğiniz destek için hepinize çok teşekkür ederiz!

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR – 1 kez PAYLAŞ HERKES FAYDALANSINHer gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER