Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Henüz 16 yaşımda daha, liseyi bitirmemiştim onunla tanıştığımızda, o ise benden epeyce yaşlıydı.

Devamını Oku…
11 Mayıs 2018 - 3:38 'de eklendi ve 780 kez görüntülendi.


Güzel Bir Hikaye “Aşk Bu mu?” Henüz 16 yaşımda daha, liseyi bitirmemiştim onunla tanıştığımızda, o ise benden epeyce yaşlıydı. Herkes bu birliktelik için yaşımın küçük olduğunu düşünse de böyle bir birliktelikte aslında hiç bir yaşın uygun olmayacağını ve olmadığını sonradan anladım.

Eminim ki hayatına girdiği ilk kişi ben değildim, maalesef son kişide olmayacaktım. İlk başlarda onunla sadece gönül eğlendiriyorum sanıyordum, sonrasında ki sıklaşan gizli buluşmalarla hayatımda kapladığı yeri anlamam için uzun zamana ihtiyaç kalmadı.

Sadece arkadaşlarımın bildiği bir sırdı bu ve onu seviyordum, ama ” onun ne tutsağıyım ne de esiriyim, istediğim anda onu bırakıp terk edebilirim” düşüncesi hep aklımdaydı.

Onu asla terk edemedim, ne annemin bizi yakalaması, ne de hayatımın her anına germesi onu terk etmeme yetmedi. Anacığım ne kızdı ne bağırdı, nede yasak koydu. Biliyordu ne yapsa buluşmalarımızı engelleyemeyeceğini, verdiği nasihatlerin bir şey ifade etmeyeceğinin farkındaydı.

Aradan uzun yıllar geçti, bu gizli gizli başlayan birliktelik aleni, herkes biliyor, kimisi hâlâ yakıştıramıyor, kimileri de artık umursamıyor. Ama ben ona nasıl bağlandım bilemezsiniz.

O bana sahte mutluluk verirken ben ona nelerimi vermedim ki? Yeri geldi cebimdeki son paramı onun için harcadım, onun için kavga ettim, hastalandım, ama hiçbir zaman yanımdan ayırmadım.Nelere yol açtığını biliyor ve görüyordum. Önce onu sevmeyi öğrendim, sonra nefret etmeyi. Beraber olmayı istemediğim anlarda bile yanımda olduğunu gördüm. İrademi yerle bir ettiğine, beni kendimle karşı karşıya getirdiğine defalarca şahit oldum.

Onun yüzünden başkalarını kırdım ve ben daha da fazla kırıldım. Hep arkadaşlarınla arama girdi. Çoğu zaman arkadaşlarım ondan nefret etti. Hatta bazen ondan, ben bile tiksindim, bedenime ve ruhuma sinen kokusundan. O, her seferinde kendini yeniliyordu, bense gittikçe kötüleşiyordum.

Aslında ondan ayrılmayı bir kaç kez denedim. Hepsinde de dönüşüm bir öncekinden farklı olmadı, hiç bir şey olmamış gibi. Yokluğunda hasretinden kıvrandım.

Alışmaya çalıştım ama asla başaramadım. Bir türlü terk edemedim, denedim, ayrılık kilo aldırdı kendimi yemeğe verdim, tırnaklarımı yedim, sakız şeker, kuruyemiş de çare olamadı, her seferinde yine geri döndüm ve şu anda bile yanımda.

Ama burada, hepinizin önünde söylüyorum “Bir gün bırakacağım, bu Allah’ın cezası sigarayı. Kim icat etmişse yeminle yatacak yeri yok”Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Etiketler :

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER