Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Tv Kanalına İlan Verdi, Sonun Karakolda Bitti!

Devamını Oku…
05 Şubat 2018 - 12:08 'de eklendi ve 574 kez görüntülendi.


Olaydan bir hafta kadar önce bir tv kanalına ilan verdi “Sevgili arıyorum” diyordu M.G. isimli adam. Sonra kocasından boşanmak üzere olduğunu söyleyen bir kadın aradı, bir süre telefonda konuştular, sonra bir otelde buluşmak üzere karar aldılar. Ve otelde o çirkin işi yapmak için buluştular sonrası ise çok acayip…

tvye sevgili diye ilan verdi 1

Çukurova ilçesinde bir M.G. isimli adam tv kanalına şöyle bir ilan verdi, “sevgili arıyorum” Fakat niyetinin ciddi olduğunu iddia ediyordu. Kadının biri aradı ve boşanmak üzere olduğunu söyledi, adamla bir süre telefonla konuştular ve sonra bir otelde buluşmak üzere karar aldılar.

Sonra ise o odada olanlar herkesi şaşkına çevirecek türden. Kadın başka şey söylüyordu adam ise bambaşka bir şey… İddiaya göre adam kadından öyle çirkin bir şey istedi ki kadını çılgına döndü, çok kızan ve sinirlenen kadın, adamdan intikam almak için bir plan kurdu, önce adama banyo yapman gerekiyor dedi ve adamı banyoya gönderdi.

Sonra ise adamın kyafetlerini aldı ve kaçtı. Kadın adamın çirkin teklifine böyle bir cevap verdiğini aslında amacının hırsızlık olmadığını iddia ediyor. Adam ise bambaşka bir şey anlatıyor, bakın adamın iddiaları neymiş…

Adam banyodan çıktıktan sonra eşyalarının olmadığını görünce hemen polisi arıyor ve soyulduğunu yani kadının hırsız olduğunu söylüyor.Kendisini arayanın Zeynep A. isimli bir kadın olduğunu pantolonunu, 2 bin TL parasını, cep telefonunu, kredi kartlarını ve arabasının anahtarını çaldığını iddia ediyor ve kadından şikayetçi oluyor.

Bundan sonra ise iş daha da ilginçleşiyor, adam kadından şikayetçi olduktan sonra Yusuf K. isimli birinin adamı arayıp tehditler savurduğunu ve şikayetten vazgeçmesi gerektiğini söylüyor.
Polis ise çoktan kameralardan kadını tespit ediyor.

Polisin ise tespit ettiği şeyler olayı daha da karmaşık bir hale getirdi. Bakın gerçek emniyette nasıl ortaya çıkmış… Polis yaptığı incelemelerde kadının isminin sahte olduğunu yani adamın söylediği isim olmadığını tespit ediyor.

Kadının ismi Zeynep değil N.Y. çıkıyor. 29 yaşındaki kadının bulunduğu yerde çok sayıda kredi kartı bulunuyor. Kartlar kendi adına ve M.G. adlı adam adınaymış. Ancak adamın telefonu ve 2bin TL’si kayıp. Kadına sorulduğunda sadece 200 TL vardı onuda harcadım cevabını almış emniyet güçleri.

Kadın ise bakın nasıl kendini savunuyor emniyette… Kadın görüşme amacının ciddi olduğunu, televizyon ilanında gördüğü numaradan adamı aradığını 1 hafta kadar konuştuklarını ve bir yemek yediklerini niyetinin ciddi olduğunu, evlenmek amacıyla adamla konuştuğunu söylüyor.
Tanışırken adını Zeynep A. olarak söylemiş bunun sebebi ise bilinmiyor.

Otel odasında adam tarafından kendisinden istenen şeyi yapamacağı için adamı banyoya gönderiyor ve iddiasına göre adamın peşinden gelip kendisini takip etmemesi için pantolonunu alıyor, niyetinin hırsızlık olmadığı adamdan uzaklaşabilmek için böyle bir şey yaptığını söylüyor. Amacım hırsızlık değildi sinirlendiğim için böyle yaptım pişmanım dedi. İfadesi alındıktan sonra da adliyeye sevk edildi.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER