Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Bir grup arkadaş saunaya giderler. İyice terledikten sonra buhar odasından çıkıp saunanın havuzunda dinlenip sohbet ederler.

Devamını Oku…
14 Nisan 2018 - 19:03 'de eklendi ve 5095 kez görüntülendi.


Bu Telefon Kimin; Bir grup arkadaş saunaya giderler. İyice terledikten sonra buhar odasından çıkıp saunanın havuzunda dinlenip sohbet ederler. O ara havuzun kenarında duran havlunun üzerindeki cep telefonu çalar.

Genç adam telefonu açar, ortam çok sesli ve gürültülüdür, Karşıdan gelen sesi güçlükle duyar. diğer ucundaki bayan; – Hayatım beni duyabiliyor musun? – Evet duyuyorum.

– Hayatım, arkadaşlarla Avm’deyim bir elbise gördüm bayıldım. Ama daha yeni aldık diyeceksin biliyorumda haftaya kuzenimin nişanı var orda giyerim diye düşümdüm. 650 tl ama sen kızarsın senin karttan geçince dedim.  -Yok kızmam al.

– Canım yaa, sen bir tanesin, ama şimdi bir şey diyeceğim kızarsın diye demiyorum. -H ayır kızmam. – Hemen yandaki kuyumcuda bir pırlanta yüzük gördüm, çok ama çok güzel bütün arkadaşlarda var. 2850 tl, senin karta da 5’e bölüyorlar. Ama sen kızarsın.

– Yoo, al tabi – Bi tanem. Çok şekersin. Canıııım, bi şey daha var. Ama kızarsın diye korkuyorum
– Kızmam, söyle bakıyım. – Avm’ye girmeden önce yandaki plaza da bir citroen vardı ona baktım. Zaten artık benim arabadan da iyice soğudum. 2015 model 55.000’e bıraktılar.

Benim arabayı da 20.000’e sayıyorlar. Finans kurumları ile anlaşmaları varmış, kalanı 48 ay taksit ayda bin, bin .cebimizden hiç para çıkmadan hemde. Bir de senin adına baktırdım kredi hazır bile, yarın hemen bir imza o kadar. Lütfen hayatım beni kırma.

– Peki. Tamam, olur. – Canım benim. Seni çoook seviyorum. Hadi by, akşama görüşürüz. – Genç adam telefonu kapatır ve arkadaşlarına sorar: – Bu telefon kimindi yahu?…Resmen kabus yaşadım.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR – 1 kez PAYLAŞ HERKES FAYDALANSIN

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER