Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Çok zengin bir ailenin üç kızı ve neticesinde de üç tane damatları varmış.

Devamını Oku…
30 Mart 2018 - 12:54 'de eklendi ve 612 kez görüntülendi.


Beni Kurtardığın İçin Teşekkürler
Çok zengin bir ailenin üç kızı ve neticesinde de üç tane damatları varmış. Anne baba kızlar damatlar aile holdinglerinde hep birlikte çalışıyorlarmış. Paranın sorun olmadığı yerde insan kendi kendine sorun üretirmiş ya, o hesap, kayınvalide “damatların bakalım beni seviyor mu?” diye onları test etmeye karar vermiş.

Aile içindeki dominantlığını kullanarak hep birlikte tatile çıkacaklarına karar vermiş. Beş yıldızlı en lüx otelde herkese birer suit ayırtmış. Damatları denemek için fırsat kollamaya başlamış, bakmış büyük damat iskelede oturuyor, gitmiş kendini derin sulara bırakıvermiş, boğulur gibi olunca damat hemen atlamış kavınvalidesini kurtarmış.

Ertesi gün büyük damada sürpriz bir hediye,son model bir BMW ve üzerinde bir not “Beni kurtardığın için teşekkürler, kayınvaliden”.
Ertesi gün ortanca damadın önünde aynı şekilde boğulma numarası ve damat hemen atlayıp sevgili kayınvalidesini kurtarmış.

Ertesi gün de ortanca damada sürpriz bir hediye,son model bir Mercedes ve üzerinde bir not “Beni kurtardığın için teşekkürler, kayınvaliden”

Sonra kayınvalide küçük damadı kollamaya başlamış deneyecek ya. Ama onu bir türlü sahilde yakalayamamış ve yat gezisi düzenlemiş ancak aileden küçük damat hariç kimse gelmek istememiş, işte aradığım fırsat diye düşünüp hiç ısrar etmemiş.

Koyları gezelim ulaşılamayan kıyıların güzelliklerini görelim diye sabah yatla açılırlarken diğer aile fertler onlara kıyıdan el sallamışlar. Onlar henüz kıyıda iken güvertede küçük damadı ile yan yana olan kayınvalide nazlı nazlı süzülen yattan kendini sulara koyvermiş, başlamış boğulma numarası yapmaya.

Damat hiç oralı olmamış kaptana da dur falan dememiş yollarına devam etmişler. Kıyıdan epey açık mesafede diğerleri yetişeyim kurtarayım diyene kadar kadın milletin gözü önünde boğulmuş.

Ertesi gün küçük damada sürpriz bir hediye son model bir Ferrari. Yanında da gizliden bir not “Beni kurtardığın için teşekkürler, Kayınpederin”Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER