Hayret Türkiye

Bağırsakları Temizlemenin Doğal Yollarını Mutlaka Deneyin!

Bağırsaklarınızı doğal yollardan temizlemenin yolları olduğunu biliyor muydunuz.

Bağırsakları Temizlemenin Doğal Yollarını Mutlaka Deneyin!
08 Aralık 2017 - 7:44 'de eklendi ve 483 kez görüntülendi.


Bağırsaklarınızı doğal yollardan temizlemenin yolları olduğunu biliyor muydunuz. Sağlıklı bağırsaklar ile çok daha rahat olabilirsiniz. Hastalıklardan korunmanın en iyi yolu vücudumuza iyi bakmak, sağlıklı ve iyi beslenmekten geçmektedir.

Öncelikle her gün ortalama 8 bardak yani bir buçuk litre su içmek gerekmekte. Su bağırsakları temizlemede en etkili yöntemlerden birisi yani su içerek de bağırsaklarınızı temizleye bilirsiniz. Fakat eğer bağırsaklarınız tıkanmışsa az sonra aşağıda yazacağımız yöntemleri deneyebilirsiniz.

2 tane kuru kayısıyı sabah kahvaltıdan önce tüketiyoruz. Ardından bir bardak suya 1 kaç damla limon sıkıp ve biraz sirke eklenip sabah bunu da kahvaltıdan önce tüketmelisiniz

1 ya da 2 tane keçiboynuzunu akşamları yiyin. Sonrasında da 1 ya da 2 bardak ılık su tüketin. Keçiboynuzunun vitamini içinde buluna lifler bağırsaklarınızı arındırarak kabızlığınızı gidermede faydalı olacaktır. Bununla birlikte rezene çayı da kullanabilirsiniz. Fakat günde bir bardaktan fazla tüketmeyin.

1 bardak ılık suya biraz bal ve limon da koyup her gece uyumadan önce için ve uyuyun. Bunu yaklaşık 0n gün uygulayın. Bu süre içerisinde her gün 8 saat uyumayı ihmal etmeyin.

Bağırsaklarınızın çalışmasını istiyorsanız rezene çayı içmenizde fayda var. Günde 1 fincandan fazla olmamak şartıyla rezene içebilirsiniz. Kolon temizliğinde de 1 kahve fincanı oldukça etkilidir.1 bardak ılık suya biraz bal ve limon da koyup her gece uyumadan önce için ve uyuyun. Perhiz ya da Oruç: hafta da birkaç gün perhiz yapılması tavsiye edilmektedir.

Bu uygulamayla vücuttaki sindirilmemiş yağlar sindirilerek rahatlama sağlamaktadır. Perhiz sona erdikten sonra kefir, yoğurt, sarımsak ve soğan kullanarak de kolonlarınızı arındırabilirsiniz.

Bu bilgileri sevdiklerinizle ve tanıdıklarınızla paylaşmayı unutmayın. Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip etmeyin unutmayın…Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER