Hayret Türkiye

Astım ve bronşit için doğal kür!

Bu karışımı mutlaka deneyin

Astım ve bronşit için doğal kür!
12 Aralık 2017 - 17:51 'de eklendi ve 758 kez görüntülendi.


Astım ve bronşit hastalarına çare doğal reçete.. Bu karışımı mutlaka deneyin Senelerdir kronik sinüzit ve bronşitim vardı. Çocukluğumdan bu yana.

Ardı arkası kesilmeyen öksürükler birde gece olunca yattığında başlar. Hiç gözümü kapatmadan kalktığımı çok bilirim. İlaçlar vs onlar da tam çözüm olmadı.

Kayinvalidem yıllardır söyleyip duruyordu ancak pek çok kişi gibi bende pek ciddiye alıp kullanmadım. Artık öksürüklerime dayanamamış olmalı ki, kendisi hazırlayıp bana yedirdi.
Kullanmaya devam ettikçe kendimi daha iyi hissetmeye başladım.

Ve öksürüklerim bir süre sonra kesildi . Akciğerlerimin iyileştiğini hissediyordum. Birkaç senedir hiç astım ilacı kullanmadım. Kayin validem de astım hastasıymış. Ve bu karışımla iyileşmiş. Ama bu tedavi kısa süreli değil kişiye göre değişiyor.

Bazen 1 ay, bazen 1 kaç ay. Süre uzun gelebilir ama sonunda hastalığından kurtuluyorsun onun için bu zaman değer.

Reçetenin Malzemeleri; Bamya tohumu (yenilebilir olacak yani ekim için ilaçlanmış olmayacak) Hakiki bal, Zeytinyağı (Ölçüler göz kararı)Hazırlanışı: Bamya tohumunu aktardan öğütülmüş olarak alın. Kabukları biraz sert olduğu için zor çekiliyor, tamamen un haline getirilmesi gerekmekte. Evinize getirince un eleği gibi bir elekten eleyin.Bir kaseye koyun, üstüne bal ve zeytinyağından ilave edin ve karıştırın. Macun kıvamına gelecek. Cam bir kavanoza koyun.

Kullanılışı: Sabahları kahvaltıdan yaklaşık yarım saat önce 1 çay kaşığı kullanın. Kilo sorunu olanlar 1 tatlı kaşığı da kullanabilir. Unutmayın 3-5 gün de bırakmıyoruz.

Bir de astım ilaçlarınızı bırakıyorsunuz. Öksürüğüm başladığında ben hemen bu macunu uyguluyorum ama artık uzun süreli değil 3-5 gün belki 1 hafta.

Okursanız sadece siz faydalandınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır, lütfen paylaşın.

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip etmeyin unutmayın… Okuduğunuz için Teşekkür ederiz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER