Hayret Türkiye

Arkadaşı yere fırlattı aylarca komada kaldı uyanır uyanmaz

Bakın ilk sözü ne oldu…

Arkadaşı yere fırlattı aylarca komada kaldı uyanır uyanmaz
24 Ocak 2018 - 19:19 'de eklendi ve 2692 kez görüntülendi.


Arkadaşı yere fırlattı aylarca komada kaldı uyanır uyanmaz ilk sözü bakın ne oldu… Küçük çocuk aldığı darbelerden dolayı aylarca komada kaldı ve daha sonra gerçekleşen şey herkesi şaşırttı..

12 yaşında olan  Henry Sembdner okul  koridorunda yürürken  arkadaşının biriyle çarpıştı. Olay tabi ki  bir kazaydı. Fakat  çok sinirlenen arkadaşı Henry’i itti ve yere düşmesine sebep oldu.

Sert bir şekilde yere düşen Henry’nin suratından   ve beyninden ağır şekilde yaralandı. Ardından gerçekleşen olaylar filmlere konu olacak cinsten.

Henry komaya girdi. Ailesi ve onu sevenler umutsuzca ve acı içinde Henry’nin uyanmasını  beklediler. Henry’nin yakın arkadaşı “Onu hastanede görmek çok kötü. Fotoğraflarına baktıkça duygulanıyorum. Çok üzgünüm” diye konuştu.

Henry’yi sevenleri ve arkadaşları yalnız bırakmadılar. Yalnızca geçmiş olsun mesajlarıyla  değil aynı zamanda internet üzerinden #HenryStrong etiketiyle de Henry’ye destek oldular.

Küçük çocuğun desteklediği   beyzbol takımı Chicago Cubs’un formalarını giyip gözlerini açtığında Henry’ye  moral olacak fotoğraflar çektirdiler. Olay Cubs’un yıldız oyuncusu Anthony Rizzo’ya gitti.

Ailesine destek verdi ve gözlerini açıp iyileştiğinde onunla antrenman yapmak istediğini belirtti. Henry’nin annesi Karen “Bu kadar kişinin sevdikleri birisi için bir araya gelmesi gerçekten inanılmaz. Hepsine gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Henry’nin durumu günden güne  daha iyiye gidiyordu. Derken inanılmaz  bir şekilde Henry komadan çıktı. Annesi Karen son olarak şunları söyledi: “Birkaç gün içinde 10 farklı doktora kontrol için görüneceğiz.

Daha sonra da dinlenmesi gerekecek. Kalıcı bir hasar oluşmamasını ümit ediyoruz.” Henry, gözlerini açtıktan sonra hemen  konuştu ve ilk sözü, ‘Acıktım!’ oldu.

Bu haberi Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER