Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Annesi ve babası ayrıldıktan sonra…

Devamını Oku…
22 Ocak 2018 - 19:09 'de eklendi ve 324 kez görüntülendi.


Annesi ve babası ayrıldıktan sonra küçük çocuğun başına gelen üzücü olay! Böyle Vicdansızlık Görülmedi! Minik kızın hazin sonu babasını kahretti… Küçük kız babasını her gördüğünde ağlıyordu, annesi ve sevgilisi minik yavruya öyle şeyler yapmışlar ki, yürek dayanmaz…

Dünyada  iyi  insanların bulunduğu gibi kötü insanlar da bulunuyor. Bunların bazıların  şiddet göstermekten  zevk alıyor. Böyle bir şeyi yapan  kişilerin geceleri huzurlu bir şekilde  uyumaları  gerçekten tuhaf.

Küçücük  ve masum bir bebeğin kendisine şiddet gösterilmesini  gerektirecek ne yapmış olabileceği  sorusu geliyor insanın  aklına. Hadise geçen temmuz Slovenya’da yaşandı.

Haberimizdeki küçük bebeğin ismi  Arina. Arina artık hayatta  değil. Annesi ve sevgilisinin  şiddet gösterdiği küçük bebek  için hiçbir şey yapılamadı. Kızın biyolojik babası Senad Kardasevic çocuğunu çok seviyordu.

Boşandığı eski karısı Sanda Alibabic bir süre sonra Mirzan Jakupi ile arkadaşlık kurdu. Öz baba, eski karısının sevgilisiyle yaşamaya başladıktan sonra  çocuğunun vücudunda morluklar farketti. Önce  morlukların kaza sonucu olduğunu düşündü.

Gerçeği öğrenince Slovenya’daki sosyal hizmetler başvurdu. Olanları kuruma anlattı  ve çocuğu için endişelendiğini söyledi.Edinilen bilgiye göre, evi ziyaret eden  sosyal hizmet çalışanları sıra dışı bir şey görmedi. Bu aslında küçük kızın  hayatının kurtulması için bir fırsat  olabilirdi. Senad, uğraşılarına rağmen çocuğunu kurtaramadı.

Gelen  bir telefonla yıkıldı. Kızı çoktn yaşamını yitirmişti. Habere göre Arina’nın annesi çocuğun kaza sonucu  kalorifere çarptığını ve yaralandığını belirterek ambulans çağırmış. Ancak Arina’nın hali  söylenenlerden farklıymış.

Yüzü şişmiş, bazı  kemikleri kırılmış ve bedeninin neredeyse  her yerinde morluklar bulunuyormuş.

Doktorların tüm müdahalelerine rağmen çocuk hastaneye getirildikten  iki gün sonra hayata gözlerini yumdu. Arina  yaşamını yitirdikten sonra öz babası Senad da onula birlikteymiş.

Beyin ölümü gerçekleşen çocuğun baş ucunda gözyaşlarına boğulan  babanın resmi  dünya büyük yankı buldu. Alınan bilgilere göre şimdilerde cezaevinde olan  Sanda ve Mirzan için çocuk istismarı suçundan 15 sene hapsi isteniyor.

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER