Hayret Türkiye

Akciğerinizdeki Mukusları Temizleyin…

Bu kür hem akciğerinizi temizleyin hem de bağışıklık sisteminizi güçlendirin…

Akciğerinizdeki Mukusları Temizleyin…
04 Ocak 2018 - 6:48 'de eklendi ve 401 kez görüntülendi.


Akciğerdeki Mukusları Temizleyen Doğal Kür… Bu kür hem akciğerinizi temizleyin hem de bağışıklık sisteminizi güçlendirin

Akciğerler, savunma sisteminiz için oldukça önemlidir, çünkü birincil görevi, oksijeni teneffüs etmek ve depolamak ve burun aracılıyla karbondioksit solumaktır. Fakat burun mukuslar yüzünden  tıkanıdığı zaman akciğerleri olumsuz şekilde etkiler.

Aşağıdaki içecek, immun  sistemini  kuvvetlendirecek ve akciğerlerden mukus arındıracaktır.
Mukusları Temizleyici Kür için Gerekli Malzemeler; 1 çorba kaşığı bal ( organik doğal bal önerimizdir ) 1 yemek kaşığı toz zencefil, 4  sıkılmış limon, 2 gr. yulaf, 1 su bardağı içme suyu.

Akciğerlerden Mukusu Temizleyen Kür Nasıl Hazırlanır? Yulafları yıkayın sonra su ve zencefil ile beraber karıştırın. Hazırladığınız karışımı birkaç dakika kaynatın.

Soğuduktan sonra bal ve limon suyu ekleyin ve bir gece  bekletin. Buzdolabında muhafaza edebilirsiniz “1 haftaya kadar kullanabilirsiniz”

Nasıl kullanılır: Her sabah aç olarak  bu karışımdan 30-40 ml tüketilir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için bunu 40 gün devamlı yapın.Daha sonra 15 gün ara verin ve  40 gün daha devam edin. Ayrıca her çeşit virüs ve bakteri engellemek için bağışıklıklarını kuvvetlendirecektir.

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Fakat unutmayın ki okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır.

İhtiyacı olan biri olabilir o yüzden lütfen bir kez paylaşalım. Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bu bilgiler size yardımcı oldu mu? Öyleyse arkadaşlarınızla paylaşarak başkalarınında faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz.

AKCİĞERLERİNİZ İÇİN BUNU MUTLAKA TÜKETİN!

Bazı bitkilerin kansere faydasını bilmeyen yoktur elbette ama bazı bitkiler istisnadır. Bu yazımızdaki bitkinin faydalarını haberimizin devamından okuyabilirsiniz.

Tere bitkisi, ismindeki benzerlik nedeniyle dereotu ile karıştırılmamalıdır. Gebe kadınlar, dört aylık dönem sona erene kadar tere bitkisinden uzak durmalıdırlar. Tere satın alırken bitkinin taze olmasına dikkat etmelisiniz.

Tere otunun yaprakları sarardığı zaman, zehirli maddeler içerir. Tere otu, depresyon tedavisinde ıspanak ile beraber kullanılır, bu tedavi sırasında kurutulmuş tere otu önerilmez.

İbrahim Saraçoğlu, tereotu’nun B6- vitamini bakımından çok zengin olduğunu belirtmektedir. Bu bitkiyi salatalarda ya da  sofranızda yalnızca yeşillik olarak bolca tüketebilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu, Akciğer kanserinde yaşanan nefes almadaki zorlukları tere kürü yaparak aşabileceğinizi tavsiye etmektedir.

Tere kürünü kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra nefes almanızın daha rahat olduğunu hissedeceksiniz. İbrahim Saraçoğlu,

Sigara tiryakilerinin, broşları dolmuş olanların tere kürünü uygulayarak nikotine karşı harika bir panzehir oluşturmuş olurlar.

Tereotu’nu uygulamadan önce bol suda iyice yıkanmasını tavsiye ederiz. Tereotu çok fazla tüketildiğinde idrar sırasında yanma olabilir. Hiç endişelenmeyin. Yarım litre suyu kaynarken içine on altı tane tere yaprağı ekleyin.

Ağzı kapalıyken, kısık ateşte üç dakika kaynatın. Sıcakken süzün, soğuduktan sonra aç karnına yada yemek yedikten iki saat sonra haşlamış olduğunuz terenin suyunu için. Beş gün süre ile her gün düzenli olarak bunu kullanın, her seferinde taze haşlayın.

Küre başladığınızın ikinci ve üçüncü gününden sonra, broşlarınızın açıldığını, bolca balgam söktüğünüzü göreceksiniz.İbrahim Saraçoğlu, sigarayı bırakamayan tiryakilerin, bu kürü ara ara uygulamalarını önermektedir.

Tereotu’nun suyunu tüketmekte  zorlananlar olabilir. O zamanda, yine aç karnına, yanında başka bir şey yemeden, ya da yemeklerden iki saat sonra, tereyi çiğ olarak yine on beş ya da on altı tane yiyebilirsiniz.

Bu kürün yine aynı biçimde beş gün uygulanması önerilmektedir, İbrahim Saraçoğlu. Bronşları dolmuş olanlar bu kürü aynı şekilde uygulayarak sorunlarından kurtulabilirler.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Etiketler :

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER